Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Selena Gomez sa stala ženou roka

Napísal na 2. januára 2018

Držiteľkou prestížneho ocenenia  Billboard Adwards 2017 v kategórii Žena roka sa stala Selena Gomez.  Počas svojho emotívneho príhovoru neudržala svoje emócie a  poďakovala svojej priateľke Francii Raise, vďaka ktorej mohla tento deň stáť na pódiu.  Priebeh dojal nejedného diváka či už v sále, alebo za televíznou obrazovkou. 


Americká speváčka a herečka Selena Gomez prekonala ťažký rok. Už dlhší čas bojuje s chorobou lupus. V dôsledku nej musela podstúpiť  transplantáciu obličky. Našťastie, jej dlhoročná priateľka Francisa sa stala vhodným darcom a Selene zachránila život. Transplantácia prebehla úspešne, vďaka čomu si Selena mohla prebrať ocenenie Žena roka.  Počas svojho emotívneho príhovoru niekoľkokrát spomenula, že je priateľka mala stáť na jej mieste. Okrem Francie poďakovala aj svojmu tímu a rodine, ktorí ju počas  ťažkých časov podporovali.

 „Aby som bola úprimná, myslím si, že Francia by mala dostať túto cenu, pretože mi zachránila život.“ 

Francia sa neskôr vyjadrila, že je šťastná z toho, čo mohla pre Selenu urobiť. Speváčka aj vďaka nej môže pokračovať vo svojej  úspešnej kariére. Selena pri príležitosti prestížnych cien nafotila fotky, na ktorých pôsobí veľmi žensky a zvodne. Posúďte sami.

View this post on Instagram

?: @ruvenafanador #womeninmusic

A post shared by Billboard (@billboard) on

 

Zdroje: youtube, instagram, tvnoviny.sk