Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Ryšavka Jess Glynne prichádza s novou piesňou, albumom a turné

Napísal na 17. októbra 2018

Britská speváčka zverejnila vo štvrtok 11. októbra svoj nový song, ktorý nesie ikonický názov Thursday. Pieseň je súčasťou jej nového albumu s názvom ALWAYS IN BETWEEN, ktorý vyšiel len o deň neskôr. 

Jess Glynne je dvadsaťosem ročná speváčka z Británie, ktorá má na svojom konte spolupráce s umelcami ako Macklemore, Clean Bandit, Tinie Tempah a mnoho ďalších. Mladá popová diva má nezpochybniteľne nádherný hlas, ktorý predviedla aj v novej piesni s názvom Thursday.

Singel má nádherný, motivujúci text a príjemnú melódiu. Speváčka vo svojej novej piesni spieva o tom, že vo štvrtok nebude nosiť make up, že sa kvôli nikomu nebude meniť a že sa chce cítiť krásna taká, aká je.

Jess Glynne sa cez svoju pieseň snaží povzbudiť všetky ženy, ktorým chýba sebavedomie.

Jess Glynne na oficiálnom fotení pre svoj album.

Na niektorých piesňach na Jessynom novom albume ALWAYS IN BETWEEN spolupracoval so speváčkou samotný Ed Sheeran. Jeho textársky talent sa podpísal na piesňach Thursday a Women Like Me. Spomínaný album obsahuje hity ako I´ll Be There, All I am, 123 alebo rádiovku, ktorú pozná takmer každý, These Days.

Turné ALWAYS IN BETWEEN odštartuje už 26. októbra 2018.

Koncertnú šnúru odštartuje mladá Britka 26. októbra 2018, v britskej metropole, v Londýne. Počas prvého koncertu, ktorý bude prebiehať vo Wembley aréne, bude talentovanú speváčku sprevádzať aj bývalý člen chlapčenskej skupiny One Direction – Liam Payne.

Ak máš chuť zažiť Jess Glynne na vlastné oči, najbližšie od slovenských hraníc zaspieva 9. marca 2019 u našich poľských susedov, vo Varšave. Speváčka zakončí svoje turné v Clevelande, 5. mája 2019.

Zdroje: Youtube, metro.co.uk