Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Zamatové hlasy Johna Legenda a Wendy Shon splynuli v romantickom duete

Napísal na 18. októbra 2018

John Legend, americký spevák, ktorého poznáme takmer všetci vďaka jeho najväčšiemu hitu All Of Me, prikývol medzinárodnej spolupráci s mladou kórejskou hviezdou Wendy Shon. Written In The Stars je titul ich spoločného výtvoru, ku ktorému nahrali aj videoklip v LA počas uplynulých týždňov.


Son Seung-wan, známejšia pod jej anglickým pseudonymom Wendy, je hlavnou vokalistkou kórejskej skupinky Red Velvet. Pätica dievčat s hlasmi akoby z „červeného zamatu“ má obrovské množstvo fanúšikov nielen doma v Kórei, ale aj po celom svete. Ich popularita je jedným z faktorov, vďaka ktorému sa spolupráca takéhoto kalibru mohla uskutočniť.

Teaser k pripravovanej spolupráci Johna Legenda a Wendy Shon Zdroj: SM STATION

V mnohých interview 24-ročná speváčka vyjadrila svoje nadšenie z tejto jedinečnej príležitosti. „Nemohla som uveriť tomu, že budem spolupracovať so spevákom, ktorého som počúvala po celú dobu, čo som vyrastala. Stále mi to príde ako sen, že vydávame pieseň, na ktorej budú znieť oba naše hlasy.“

Wendy spomenula tiež príhodu z natáčania videoklipu, kedy mala hľadieť do Johnových očí, a mala čo robiť, aby potláčala rozpaky a smiech.

Wendy Shon na nakrúcaní nového videoklipu. Zdroj: Vogue

Je treba dodať, že Wendy netvorí duo s americkým interpretom po prvý raz. Vďaka jej výborným speváckym schopnostiam si ju všimli mnohí zámorskí hudobníci, medzi nimi aj Ricky Martin. S latino-americkým fenomenálnym spevákom nahrala pred dvoma rokmi anglickú verziu jeho hitu Vente Pa ‘Ca. Aj tento predchádzajúci úspech pridáva intenzitu na očakávaniach fanúšikov.

Romantický duet má naplánovanú premiéru na 19. októbra 2018, preto si tento dátum nezabudni zapísať do kalendára.

Vypočuj si pozvanie aj od samotného dua!

Zdroje: Vogue, Instagram, Billboard