Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rozhlasový moderátor skolaboval počas vysielania, už sa neprebral

Napísal na 13. apríla 2015

Rozhlasový moderátor skolaboval počas vysielania, už sa neprebral

basty_radkeNemecké rádio Kiss FM otriasla stredajšia smutná udalosť, keď priamo počas vysielania skolaboval jeho dlhoročný moderátor Sebastian „Basty“ Radke. Vo vysielaní berlínskeho rádia moderoval S. Radke svoj pravidelný blok Die Basty Show. Za mikrofón si sadol aj v stredu o 10:00, no asi po polhodine vysielania nečakane odpadol. Záchranka ho síce rýchlo previezla do nemocnice, v nej však krátko nato len 40-ročný moderátor skonal. Podľa dostupných informácií bol príčinou úmrtia infarkt. Mladý spíker sa pred vysielaním sťažoval na bolesti srdca, inak bol ale zdravotne na prvý pohľad v poriadku. Mal atletickú postavu, behával polmaratón a bol nefajčiar.


Dove opäť ukázal, čo si o svojom zovňajšku myslia ženy

Značka Dove opäť vďaka svojmu experimentu potvrdila neistotu žien, ktorú pociťujú voči svojmu zovňajšku. Vo viac ako dvojminútovom videu ukázala, že ženy dokážu byť voči sebe naozaj nemilosrdné. Týka sa to najmä sebakritiky – jedna tvrdí, že keď sa usmieva, vyzerá ako myš, druhá sa cíti škaredá permanentne, ďalšia má príliš krátke nohy. Dove, samozrejme, nič nenechal na náhodu a francúzskym ženám sa snaží otvoriť oči. V kaviarni a prostredníctvom toho, že svoje negatívne myšlienky budú počuť nahlas z úst niekoho iného.


Markíza pridala do spravodajského bloku novinku – Šoubiz noviny

soubiz_ostrihonovaTelevízia Markíza v pondelok otestovala novinku v rámci spravodajského bloku – päťminútovku Šoubiz noviny. Divákom sa ako moderátorka prihovorila redaktorka spravodajstva Veronika Ostrihoňová. V relácii sa diváci pozreli na názory parodovaných osobností zo skeč-šou Kredenc, na to, ako známi ľudia trávili Veľkú noc, zistili, čo bude Pyco jesť počas nakrúcania Superstar, ale súčasťou bol aj zahraničný bulvár s informáciami o kuchárovi Jamiem Oliverovi a rozhovor s hercom Liamom Neesonom. Šoubiz noviny sa budú vysielať vždy v nedeľu pred Počasím, teda okolo 20:20 – v slote, kde cez pracovné dni majú miesto súhrnné Rýchle Televízne noviny.


Mrakodrap STV narastie o 20 poschodí za 19 dní, vzniknú štartovacie byty

Po presťahovaní zostávajúcich prevádzok RTVS sa uvoľnila lukratívna budova. Rozhodnutie odísť z výškovej budovy televízie nie je „viazané vôľou, je to skôr nevyhnutnosť“, tvrdil šéf RTVS pri nedávnom sťahovaní inštitúcie. Portál TREND Reality už vie prečo. Podľa nezáväzných informácií totiž budovu televízie v bratislavskej Mlynskej doline čaká rozsiahla nadstavba a premena na štartovacie bývanie. Investorom je štát. Dnes 28-poschodová budova dostane ďalších 20 poschodí navyše. S výškou 48 poschodí tak pôjde o najvyššiu budovu na Slovensku a v blízkom vesmíre. Podľa statikov skúsených z bratislavských biznis centier a roky rozostavaných vežiakov na Plynárenskej, to budova postavená v sedemdesiatych rokoch v pohode unesie.

Mrakodrap_RTVS_pred_a_po
Mrakodrap RTVS – pred a po

Text: Veronika Buláková
Zdroj: medialne.sk


Pokračovať v čítaní