Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rihanna a jej veľkolepé „entrée“

Napísal na 28. januára 2016

Už včera Rihanna vyčarila úsmev na tvári  svojim  fanúšikom, keď uverejnila pieseň WORK, na ktorej hostí DRAKE. A hneď na druhý deň….po trojročnej pauze, Riri vydala v poradí svoj ôsmi album s názvom ANTI!

Myslím, že nik z nás ani na sekundu nezapochyboval o tom, že Rihanna sa dostane na prvé priečky v priebehu okamihu.  Song WORK sa dostal na popredné miesta hneď v niekoľkých krajinách a to vrátane Slovenska.  Na jeho premiéru sa môžeme tešiť  už vo februári, kde spolu s Drakeom vystúpia na Grammy Awards.

anti 2

A v čom je album ANTI! iný od ostatných ? Rihanna sa môže pochváliť samostatnosťou.  Dupla si nohou a  svoj album vydala pod vlastným vydavateľstvom Westbury Road Entertainment. Zaujímavosťou je, že na svoj album nezaradila hity ako Amerian Oxygen, Fourfiveseconds či Bbhmm.

A pre tých, ktorí sú verní Rihanne aj keby sa dialo čokoľvek, pripravila si malé (veľké) prekvapenie. Prvých 24-hodín si jej nový album môžete stiahnuť úplne zadarmo, a to prostredníctvom TIDALu. (stačí zadať heslo „Anti“).

Ten, ktorý by si jej nový album chcel vypočuť naživo, Riri sa v tomto roku chystá na ANTI tour. Kde ju môžeš vidieť, sa dočítaš TU!