Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Prekonaj priepasť vražednej lenivosti

Napísal na 4. februára 2013

Lenivosť a pasivita sa na súčasnom trhu práce nenosí. Príď na Národné Dni Kariéry 2013 a predveď svoje schopnosti top spoločnostiam na Slovensku 6. a 7.3. v bratislavskej Inchebe a 21.3. v košickom Spoločenskom pavilóne.
Že na čo je to dobré? Môžeš získať nový job, spoluprácu na diplomovku či bakalárku, trainee pozíciu alebo sa naučiť niečo nové počas sprievodného programu.

Čo si Národné Dni Kariéry pre Teba tento rok pripravili? Okrem HR-istov vo firemných stánkoch, ktorí sa nevedia dočkať tvojich otázok a tvojho CV, je pre teba pripravený aj bohatý sprievodný program. Chceš vlastný biznis? Super! Juraj Kováč z Rozbehni sa má pre Teba pripravených niekoľko rozbiehačov, ktorí ti povedia ako na to. Inšpiruj sa úspešnými podnikateľmi a osobnosťami, nechaj sa koučovať profesionálnymi koučami. Otestuj svoje schopnosti na workshope. A pozor! Kreatívny markeťáci sa majú na čo tešiť. Wiktor Leo Burnett chystá zaujímavý workshop počas marketingového bloku.

Aby ti neušli žiadne podstatné info, lajkni nás na facebooku (preklik http://www.facebook.com/NarodneDniKariery), followuj na twitteri(preklik https://twitter.com/ndkjobfair)  a sleduj náš web www.ndk.sk

 

PR článok

 


Pokračovať v čítaní