Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky od 9.12. do 15.12. 2013

Napísal na 9. decembra 2013

Prvý a jedinečný turnaj v silovom pretláčaní študentov s názvom DAJ MA DOLE! sa uskutoční 9.12. (pondelok) v školskej jedálni na Herdu. Ak sa bojíte, že nestihnete obed, žiaden strach. Turnaj začína o 17:00 a vstup je free. Cieľom je preverenie síl študentov a, samozrejme, nájdenie toho najsilnešieho z nás. Zapojiť sa môže každý. Ak chceš vyhrať, musíš sa zaregistrovať na FB udalosti.


V pondelok (t.j. 9.12.) sa tiež uskutoční posledná tohtoročná Mozgovňa už tradične v ArtKlube. Najbližšia mozgovňa bude veľmi netradičná, pretože sa zúčastnia doterajší tvorcovia kvízových otázok ako súťažiaci.
Otázky do najbližšieho kola pripravujú 5-násobní víťazi – výherný tím 13-6-4-?. Predpovedá to, že súťaž bude poriadne náročná. Aj napriek tomu, stále platí, že prihlasovať sa na toto kolo treba cez e-mail.


Unikátne spojenie streetového rapu a učebnicovej lyriky je po ročnej prestávke späť. V utorok 10.12. o 19:00 sa v Čajke uskutoční RedBull Hviezdoslavov Brooklyn, súťaž v recitovaní rapových textov. Hodnotiť súťažiacich nebudú učiteľky za katedrou, ale hviezdna porota. Ak sa chceš zúčastniť, musíš si pohnúť a zaregistrovať sa na redbull.sk/Brooklyn, miesto je len pre 16 súťažiacich. Pre tých, čo nesúťažia, je vstup free. Neseď doma a príď sa zabaviť.


Máš rád disco hity našich rodičov? Ak áno, nemôžeš si nechať ujsť The Ultimate Retro party- Little party never killed nobody, ktorá sa uskutoční v utorok 10.12. v trnavskom ArtKlube o 21:00. Do rytmu vám zahrá DJ Fuck a čaká na vás množstvo súťaží, napríklad súťaž v hraní na retro konzole SEGA a mnoho ďalších. Pohrab sa mame alebo babke v skrini, obleč sa do retro štýlu a zaplať vstup 1 euro. Pártychtiví ľudia v normálnom oblečení zaplatia vtup 2 eurá.


V utorok o 15:00 sa predstaví na FMK UCM (konkrétne JAMA JC 13) Jord Nikov, známy ako Mladý Kreatívec. Podelí sa s vami so svojou strastiplnou cestou za úspechom v slovenskej reklamnej brandži. Jord je digitálny reklamný makač, aktuálne pracuje v MUW Saatchi & Saatchi, predtým pôsobil v MUW Digital, digita.sk, Wiktor Leo Burnett, Mayer McCann Erickson. Prídi sa inšpirovať a vypočuť si nejaké praktické rady.


Všetci nadšenci vianočnej kapustnice, nesmiete chýbať v stredu 11.12. o 17:00 Na Herdu v rektorovej zasadačke. Bude sa dávať kapustnica pre všetkých študentov ZADARMO. Tak drž hladovku a večer sa prídi najesť.


V stredu 11. decembra o 20:00 si môžete prísť za 1 euro zacestovať do ArtKlubu, kam príde Marcel Šmátrala, jeden z najlepších sprievodcov cestovnej kancelárie Svetobežník. Odborník na škandinávske krajiny vám bude rozprávať o svojej ceste po Transsibírskej magistrále. Uvidíte aj fotografie Sibíru alebo najväčšieho sladkovodného Bajkalského jazera a dozviete sa čo-to aj o Mongolsku, Ulánbátare a o Číne. Určite spestrí rozprávanie svojimi zážitkami z ciest. Môžete sa tešiť aj na jeho dojmy zo 14-dňovej cesty vlakom.


V piatok, 13. 12., určite neseďte doma a prídite o 20:00 do ArtKlubu na Trnavskú Mošovicu, kde sa vám predstavia kapely ako Mindstorm, Marvels of Contrast, Hard to say či Rust 2 Dust. Za unikátny koncert zaplatíte vstupné 2 eurá.


Netradične sa v ArtKlube 14.12. o 21:00 uskutoční hiphopový koncert. Do Trnavy zavítajú Majself a Mugis a predstavia vám svoj nový album Parfem. Prídite si užiť trošku hiphopu za 4 eurá.

Text : Alexandra Bartlová


Pokračovať v čítaní