Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky od 8.12.2014 do 14.12.2014

Napísal na 7. decembra 2014

Cerveza nesklame ani nasledovný týždeň. Pripravila si pre nás Goodbye semester Karaoke, ktoré bude v utorok, 9.12.2014.  S blížiacim sa skúškovým obdobím, nám  ponúka odreagovanie, ktoré sa nesie v téme spevu.  Na víťaza bude čakať 15 eur. účet na bare. Samozrejmosťou je aj  HAPPY HOUR.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Študentská rada UCM v spolupráci s univerzitnou knižnicou UCM si  pripravili besedu so spisovateľom Pavlom „Hiraxom“ Baričákom. Posedenie  bude 10.12. 2014 v Univerzitnej knižnici UCM.  Nebude chýbať ani predaj kníh a autogramiáda.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Naša fakulta, si pre nás pripravila Vianočné trhy FMK, ktoré budú 10.12.2014 v priestoroch JAMY.  Čakať na vás budú  okrem domácich koláčov, punču aj ručne vyrobené produkty od našich spolužiakov. Ak prídete, môžete sa tešiť aj na množstvo súťaží, ako napríklad :  hľadanie víťazných salóniek alebo  vymýšľanie najvtipnejšej vianočnej básničky. Taktiež sa môžete tešiť na vianočný basketbal, tombolu a čokoládovú masáž, pre tvoju nežnú polovičku.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Art Klub nesklame ani tento týždeň. Hneď zo začiatku, 10.12.2014 si pre nás pripravil Hiraxovu prednášku zo Šlabikárov šťastia.  Hirax, sa bude hlavne zameriavať na svoju prvú  tvorbu, a to Šlabikár šťastia.  Bude sa venovať témam ako seba prijatie, odpustenie  sebe a iným, odbúranie sa a mnoho ďalším.  Taktiež sa môžeme tešiť na jeho básne a zážitky  z cestovania. Jeho beseda bude sprevádzaná spevom a gitarou Juraja Hlinica a Michala Kulicha.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

O dva dni neskôr, presne 12.12.2014 Art klub pozýva na Summit 34, kde sa nám predstavia DJs  LS3KE / BASEMENT DnB  &  MC BRUSH, M.BASS / Serotone recordings, ERMB a MIKRO/ BASEMENT DnB.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

 Koniec týždňa nám uzavrie kto iný, ak nie Art klub. 13.12.2014 si pre nás pripravili Bravo 90´s Party.  Môžeme sa tešiť na najznámejšie hity z 80. a 90. rokov v podaní Dr. Gonza. Okrem skvelej hudby na nás čaká taktiež skvelá výzdoba, polnočná súťaž v téme Macareny, tematické občerstvenie a drinky, fotostena.

Barbara Hricišinová


Pokračovať v čítaní