Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky od 23.3. 2015 do 29.3. 2015

Napísal na 22. marca 2015

Od pondelka 23.marca až do stredy 25.marca 2015 prebieha v priestoroch našej univerzity už siedmy ročník úspešného volejbalového turnaja s názvom Senator’s cup. Turnaj je organizovaný šikovnými študentami Fakulty masmediálnej komunikácie, v rámci Kabinetu eventov. Zaregistrované tímy budú medzi sebou súťažiť a zároveň svojou férovou hrou podporia Ukrajinu.

————————————————————————————————————————————————-

Katedra umeleckej komunikácie FMK UCM pozýva na výstavu študentov Ateliéru komunikácie v médiu fotografie v rámci predmetu reklamná fotografia a dizajn, s názvom Tvár a šperk/telo a obraz. Vernisáž sa uskutoční v utorok 24. marca 2015 o 15.00 hod. v priestoroch Galérie Ľudovíta Hlaváča na Skladovej ul. 3 v Trnave. Výstavu uvedú Andrea Boldišová, Jozef Sedlák a Petra Cepková.

———————————————————————————————————————————————————————

V každom z nás sa skrýva spevák, závisí len na kvalite. Tú svoju kvalitu spevu si môžete vyskúšať aj pred publikom. Artklub vás v utorok 24.3. 2015 o 21:00 pozýva na Karaoke battle, s vynoveným hudobným repertoárom. Príďte predviesť svoj talent a zaspievajte si svoj obľúbený hit.

———————————————————————————————————————————————————————

Aký by to bol turnaj bez afterparty?  Všetci športovci sú srdečne pozvaní 25. marca  2015  do Cervezy na vyvrcholenie Senator’s cupu. Happy hour je samozrejmosťou, takže príďte trochu skôr a spoločne zapijeme úspešný turnaj. Športu zdar!

——————————————————————————————————————————————————————–

Ak v stredu večer neplánujete stráviť v Cerveze, tak určite nepremeškajte návštevu Artklubu. Koná sa tu už tradičný event, plný humoru a skvelých hostí. Stand-up comedy show s názvom No davaj! bude určite plná zábavy a improvizácie. Vstupné sú 3 eurá.

——————————————————————————————————————————————————————-

Ak ostávate v Trnave aj cez víkend, určite si ho spríjemnite kultúrnym zážitkom a podporte naše trnavské divadlo. V divadle Jána Pallárika sa tento týždeň hrajú úžasné predstavenia ako Mandragora, Zlatý kľúčik alebo Kamenný chodníček. Viac o marcovom programe sa dozviete na stránke divadla: http://www.djp.sk/program/3-2015

Text: Karin Fronková