Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky od 20.10. do 26.10.2014

Napísal na 19. októbra 2014

VEREJNÁ DEBATTA

Ak sa ti ústa nezavrú a rád debatuješ, určite sa zúčastni stretnutia neformálneho debatného klubu v pondelok, tj. 20.10., o 19:30 hod. v známom trnavskom podniku ArtKlub. Téma večera je „Vysokoškolské štúdium by malo byť spoplatnené“. Nezabudni si pripraviť argumenty pre aj proti, pretože to, za akú stranu budeš bojovať, sa rozhodne až na mieste.

KORBEN DALLAS

Známa bratislavská kapela Korben Dallas začne svoje turné v trnavskom Artklube v utorok 21. októbra o 21:00. Toto zoskupenie má na konte pár prestížnych ocenení a vystupovali aj na festivaloch ako Pohoda, Grape či Colours of Ostrava. Určite si nenechaj ujsť tento kvalitný hudobný zážitok. Cena lístkov v predpredaji je 6 eur, na mieste si ich môžeš kúpiť za 7 eur.

UNIVERZITOVICA

Po roku sa opäť vracia do Trnavy známa Univerzitovica. Začíname 21.10. o 21. hod. v Relaxe. Za vstupné zaplatíš v predpredaji 2 eurá, na mieste 3 eurá. Ak pri vstupe ukážeš svoj ISIC, môžeš si so sebou vziať aj partnera, prípadne kamaráta bez tejto kartičky. Tento rok môžete vyhrať reserve stôl a k tomu 6 vstupov zadarmo. Pravidlá súťaže nájdeš na facebookovej udalosti: https://www.facebook.com/events/384822988343541/?fref=ts .

PRÁCA A KARIÉRA 2014

Prvýkrát sa v Trnave uskutoční veľtrh práce. Hľadať budúce zamestnanie môžete 21. a 22. októbra v hoteli Holliday Inn. Veľtrh bude zameraný na nezamestnaných a na študentov posledných ročníkov stredných a vysokých škôl, ktorí si hľadajú prácu, ale aj na začínajúcich podnikateľov. Na trhu sa zúčastní viac ako 30 významných spoločností pôsobiacich v Trnave, trnavskom regióne a trnavskom kraji. Ak práve hľadáte prácu, určite sa príďte pozrieť na obrovskú ponuku pracovných miest.

ILPP TRIP

Prvýkrát kompletní Gleb a Haha Crew vyrážajú na turné po slovenských aj českých mestách. V Trnave ich môžeš vidieť v piatok, 24. 10., o 21:00. Okrem ich noviniek si budeš môcť vypočuť aj DJ-a Ass alebo Dalyb.

BLUES MOODS WARM UP!

V sobotu 25.10. o 20:00 sa v ArtKlube uskutoční predkolo (warm up) festivalu Blues moods. Na koncerte sa bude krstiť nové CD StreDnutie slovenskej bluesovej legendy Bluesweiser, a taktiež príde Blues mother in law spolu s Petrom Bonzom Radványim. Príď si vychutnať pohodový blues večer za vstupné 3 eurá.

ZA TAJOMSTVAMI PODZEMIA MALÉHO RÍMA

Pozrieť do trnavských krýpt sa môžeš v nedeľu, 26. októbra, o 13:00 a o 17:00. Sprevádzať exkurziou ťa bude pútavé rozprávanie sprievodkyne Emílie Izakovičovej a františkána Cyrila. Trasa začína pred Bazilikou sv. Mikuláša a povedie k priľahlému karneru, do kostola sv. Anny a do kostola sv. Jakuba. Predpredaj vstupeniek je v Turistickom informačnom centre na Trojičnom námestí. Vzhľadom na možnosti krýpt je na každý turnus povolených len 50 návštevníkov. Neváhaj a choď si kúpiť lístok.

 

Text: Alexandra Bartlová