Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Arkadia sfukovala sviečky už ôsmykrát

Napísal na 20. októbra 2014

600_NARODENINY_print  TRNAVA. V sobotu (18. 10. 2014) v známom shopping parku „Arkadia“ prebiehali oslavy už ôsmych narodenín obľúbeného nákupného centra. Oslavy boli okrem iného spestrené bohatým programom pre deti, živou hudbou a dobrým jedlom. O zábavu sa postarali klauni, Mirron man či spevák Martin Harich.

Akcia začala o pol tretej. Už pri vchode každého privítal milý klaun Adyno s úsmevom od ucha k uchu, ktorý upútal pozornosť najmä najmladších návštevníkov. Tí si ho nadšene fotili a obdivovali jeho kostým a veselú náladu. Okrem Adyna ste mohli v Arkadii strenúť aj Mirron mana (muža od hlavy po päty oblečeného v lesklom
 obleku). Mne sa najviac páčili klauni z cirkusu Cirque a maľovanie na tvár, ktoré čakalo deti v rámci sprievodných aktivít.

download (2)O piatej začal sľúbený koncert Martina Haricha. Bolo skvelé, že všetci – deti aj dospelí – s ním spievali a udržiavali tak narodeninovú náladu. Je tu perfektná atmosféra, milujem Trnavu,“ spomenul Martin, ktorý mimochodom externe študuje na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. 

Výborný koncert musela prerušiť Veronika Hatala, moderátorka celého podujatia, ktorá priniesla obrovskú tortu pre Arkadiu. Martin ju slávnostne prekrojil a kúsok sa ušiel skoro všetkým zúčastneným.

Akrobatické umenie, choduliari, žonglérske vystúpenia, bohaté kostýmy, či záverečný koncert a chutná torta – to všetko sa v ten deň spojilo do jedinečnej a nezabudnuteľnej šou. Ak ste tam boli, tak sami najlepšie viete. Ďakujeme ti, Arkadia, za krásny program a dúfame, že sviečky budeš sfukovať ešte minimálne stokrát!
10526040_845767175455289_7177176056992232563_n
text: Karin Fronková


Pokračovať v čítaní