Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky od 17.3. do 23.3.2014

Napísal na 16. marca 2014

calendar1V pondelok, 17.3., o 10.00 pre vás pripravilo Divadlo Jána Palárika predstavenie s názvom Zlatý kľúčik. V hlavnej úlohe sa predstavia známi herci ako Martin Križan, Tomáš Mosný či Miroslav Beňuš. V tento deň sa uskutoční taktiež beseda s Radoslavom Bránikom, zakladateľom Modrého anjela – tímu terénnej krízovej intervencie. Túto udalosť pre vás pripravila Katedra psychológie UCM a Psychologický klub UCM. Beseda je zameraná na krízovú intervenciu a psychosociálnu podporu obyvateľom v akútnej fáze po náhlej traumatizujúcej udalosti. Beseda sa uskutoční v Kine OKO o 13.00.


V utorok, 18.3., sa odohrá Futbalový turnaj o pohár dekana FSV UCM. Taktiež na vás čaká skvelá inscenácia hry – Komédia omylov v Divadle Jána Palárika o 10.00. Okrem kultúrneho vyžitia v divadle a športu sa večer môžete zúčastniť na skvelej Karaoke party v ARTKLUBE. Každý, kto má odvahu na to zaspievať (ne)falošné tóny pesničiek, nech neváha a príde. Avšak, podmienka je, aby každý zúčastnený nechal hanbu a zábrany doma. Hrať sa bude od rockovej hudby až po slaďáky. ARTKLUB dúfa, že o deviatej večer v utorok sa bar naplní množstvom odvážlivcov. Vstup je free.


19.3. do Trnavy príde známe divadlo GUnaGU, ktoré sa o siedmej večer predstaví svojou inscenáciou s názvom Nízkotučný život. Známi herci, ako Petra Polnišová či  Zuzana Mauréry, nám ukážu, ako „správne schudnúť“, pričom humor ich bude sprevádzať celou hrou. Divadlo sa odohrá v Dome kultúry Tirnavia. V tento deň sa môžu maturanti, ale aj iní študenti, uvoľniť na tzv. Hight End (pomaturitná rozbíjačka). Túto udalosť pre verejnosť pripravil známy podnik Europa2Point. O deviatej večer sú všetci srdečne vítaní. Vstupné je do 22.00 dve eurá a po desiatej tri eurá. Pri odchode každý dostane tematický darček.


Výstava s názvom Trnavský objektív sa uskutoční 20.3. o 17.00 v Západoslovenskom múzeu v Trnave. Je to vernisáž súťažnej prehliadky tvorby neprofesionálnych fotografov. Výstava potrvá do 19.5., takže každý môže prísť navštíviť priestory výstavy a pokochať sa na kráse umenia.


ARTKLUB pre všetkých pripravil príjemný večer v sprievode početnej SKApely Fuera Fondo už vo štvrtok, 21.3. Tá predstaví svoj nový album s názvom Žúrový kráľ.  Skupinu budú sprevádzať pražskí The Spankers so speváčkou na čele, ktorí to na pódiu rozbalia so svojím reggae popom. Určite sa je na čo tešiť, čiže ak máte chuť stráviť večer v týchto rytmoch, neváhajte a navštívte už spomínaný ARTKLUB.


V sobotu, 22.3., sa v ARTKLUBE uskutoční žúr s názvom Big Reunion alebo „Drunk as usual“ . Citujem ich hlavnú stránku: „Toto je nekompromisná párty, diktát aký nikde nezažiješ! Východniarska chlastačka je oproti tomuto nedelný čajík u starej mamy! Všetci spotení, nažratí a ožratí budú, kým pláne polí úrodných nezafarbí ranné zore! Žiadna vyumelkovaná sešlosť svetríkových discofilov a povrchných štetiek ako si ty, Marína!“ Určite to znie zaujímavo, tak netreba dlho rozmýšľať a ísť sa spoločensky vyžiť.


Divadlo Jána Palárika ponúka pre všetkých nadšencov divadla v nedeľu, 23.3., príjemné predstavenie s názvom Zvieratká a zbojníci, Snehulienka, kde sa odprezentuje Súkromné  tanečné konzervatórium D. Nebylu.

 

Text: Frederika


Pokračovať v čítaní