Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky od 11. do 15. novembra

Napísal na 10. novembra 2013

V pondelok 11. novembra začína Týždeň vedy a techniky 2013 na Fakulte masmediálnej komunikácie. Trvať bude do štvrtka 14. novembra. Počas tohto týždňa si budete môcť  vybrať z 24 prednášok, workshopov, diskusií na marketingové i mediálne témy. Tento rok nebudú chýbať zaujímaví spíkri z praxe. Môžete sa tešiť na zástupcov reklamných agentúr, dizajnérov, HR manažérov, PR manažérov, dramaturgov, redaktorov a ďalších. Najväčším lákadlom bude určite prednáška generálneho riaditeľa RTVS Václava Miku.


Ak ste fanúšikmi nakupovania, predávania, vymieňania alebo darovania, určite nevynechajte BLŠÁK NA HERDU, ktorý sa uskutoční v utorok 12. novembra 2013 v priestoroch zasadačky rektora (hlavná budova UCM na prízemí). Začína sa o 9:00 a trvať bude do večerných hodín (cca. 18:00). Ide o 2. ročník, ktorý zorganizovali Trnavské komunitné centrum Kubík a Fakulta masmediálnej komunikácie. Špeciálnymi hosťami sú Družstvo DRAKSAVRACIA.SK s burzou kníh a kaviareň 4FRIENDS s kávou, čokoládou a inými dobrotami. Budete si môcť vyberať z oblečenia, kníh, šperkov, hračiek, handmade výrobkov atď. Určite neodídete na prázdno.


13. novembra 2013 sa koná už trinásta NOCvKINE, ktorá bude posledná v tomto roku. Začiatok je naplánovaný na 18:00 a vstupné je 6 €. Ako obvykle sa bude konať v Kine Hviezda . Čaká na vás 5 skvelých filmov a ak by ste vyhladli, bude tam bufet s pukancami až do posledného filmu. Môžete sa tešiť na nový projektor pre čo najlepší obraz a nebude chýbať burza filmových plagátov. Nenechajte si ujsť noc plnú zaujímavých a úžasných filmov.


Štvrtok 14. novembra 2013 bude patriť Študentskej kvapke krvi. Darovanie bude prebiehať v čase od 8:00 do 10:30 v priestoroch zasadačky rektora (hlavná budova UCM na prízemí). Ak chcete darovať krv, musíte sa prihlásiť cez registračný formulár, ktorý nájdete na FB stránke Študentskej kvapky krvi. Najlepšie je, ak sa prihlásite 1-2 dni pred akciou, aby sa organizátori mohli dohodnúť s NTS Trnava. Nezabudnite si so sebou priniesť občiansky preukaz, preukaz poistenca alebo preukaz darcu krvi. Všetci, ktorí môžete, zúčastníte sa a pomôžte takto zachrániť niekomu život.

Text: Gabriela Hodálová


Pokračovať v čítaní