Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky na 2. a 3. apríla

Napísal na 1. apríla 2012

Pre priaznivcov dobrých filmov sa v pondelok 2. apríla uskutoční obľúbená Insomnia. Tentokrát s podtitulom Oscarová noc a tešiť sa môžete na tieto filmy: Hugo, Americká krása, Obchod na Korze a Kráľova reč. Určite si túto udalosť nenechajte ujsť, ak je niektorý z premietaných filmov váš obľúbený alebo ak ste si niektorý z nich chceli už dávno pozrieť, ale doteraz ste nemali čas. Celá udalosť sa, už klasicky, bude odohrávať v Sutteréne na Skladovej ulici v Trnave. Začiatok Insomnie je o 18:00.


Po úspešných vianočných trhoch si študentky 2. ročníka bakalárskeho štúdia odboru marketingovej komunikácie povedali, že na Skladovej treba opäť navodiť sviatočnú atmosféru. Teraz však na tému Veľkej noci. Veľkonočné trhy sa po prvýkrát uskutočnia vo vestibule budovy FMK na Skladovej ulici v utorok 3. apríla. V čase od 8:00 do 15:00 sa môžete tešiť na sladké aj slané pochúťky, vaječný likér, a tiež tradičné korbáče.


Študentská rada UCM Vás srdečne pozýva na poriadnu medzifakultnú párty! Už v utorok 3. apríla to v Relaxe poriadne ožije, pretože sa bude konať v poradí druhá UNIVERZITOVICA. Pre všetkých zúčastnených budú opäť pripravené súťaže rôzneho druhu a tentokrát bude i karaoke. Nezabúdajte, že ešte stále môžete svojim balónom prispieť k naplneniu miestnosti balónmi pri príležitosti blížiacej sa párty, keďže jeden like rovná sa jeden balón. Zapoj sa aj so svojimi kamarátmi a aj tvoj balón môže  zdobiť miestnosť hlavnej budovy UCM. Stačí ak si pridáš event Univerzitovicu a už len sleduješ ako študentská rada zaplní miestnosť balónmi. Lístky si môžete kúpiť v predpredaji na Herdu, Skladovej i v Špačinciach, tak neváhajte a príďte získať pre svoju fakultu putovný pohár.

Text: Kristína Pomsárová


Pokračovať v čítaní

Další článok

Hnev Titanov 3D


Náhľad
Predošlý článok

Kvalitná bodka na záver


Náhľad