Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Čakala na moment, kedy sa pesnička stane virálnou. Halsey prináša skladbu So Good

Napísal na 19. júna 2022

Po celosvetovom úspechu jej najnovšieho albumu If I Can´t Have Love, I Want Power speváčka prichádza s novinkou So Good. Pieseň odzrkadľuje príbeh kľukatej cesty, ktorou si láska občas musí prejsť.

Pieseň So Good je podľa speváčky: „o priateľovi, ktorý tu pre mňa vždy bol a ja som si jedného dňa uvedomila, že som do neho zamilovaná.Spomína na starú lásku, ktorá sa rozhodla odísť, a tiež hovorí, že láska vie byť veľmi komplikovaná.

Videoklip režíroval speváčkin životný partner Alev Aydin, ktorý sa v ňom tiež aj objavil. Vo videoklipe Halsey sleduje príbeh svojej vlastnej lásky a seba samú, ako spieva pieseň So Good.

Na tvorbe klipu sa podieľal aj Samsung s projektorom Freestyle, vďaka ktorému klip vznikol. Umelkyňa mohla takto na plátne zvečniť spôsob, akým stretla svojho priateľa. Pomocou projektoru Halsey ukázala aj kúsok z toho, ako sa zaľúbila do Aydina – tým, že spolu pozerávali romantické filmy.

V klipe sa rovnako objavujú domáce videá umelkyne s jej maličkým synom Enderom a aj momenty zachytávajúce jej tehotenstvo.

V klipe speváčka ukázala aj kúsok z toho, ako sa zaľúbila do svojho partnera. Zdroj: Tlačová správa

Song mal pôvodne vyjsť už v máji. Speváčka však na jej TikToku zverejnila video, v ktorom hovorí, že jej nahrávacia spoločnosť pesničku nedovolí zverejniť, pokiaľ nevznikne „virálny moment“. Pieseň So Good tak nakoniec vyšla neskôr, než sa plánovalo.

Halsey je jedným z mnohých umelcov, ktorí musia točiť videá na sociálnu sieť TikTok. K nespokojnosti s touto platformou sa pridal aj rapper Post Malone, ktorý podľa vlastných slov nevie, čo má na sieti robiť. Svoje stanovisko vyjadrila aj speváčka FKA Twigs, ktorá povedala, že jediné, čo nahrávacie spoločnosti zaujíma, sú TikToky.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár