Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Peter Nagy a kapela INDIGO vystúpia naživo v Trnave

Napísal na 20. júna 2022

Peter Nagy a jeho kapela Indigo pôsobia na slovenskej scéne viac ako 35 rokov. Jeho legendárne skladby si fanúšikovia budú môcť vypočuť naživo. Open air Koncert sa odohrá 24. júna v Mestskom amfiteátri v Trnave.

Peter Nagy je slovenský spevák, hudobný skladateľ, textár a producent. Patrí medzi najúspešnejších hudobníkov slovenskej hudby. Venuje sa však aj iným žánrom, ako je napríklad rock alebo detská populárna pieseň. Jeho prvou úspešnou piesňou bola skladba Profesor Indigo, vďaka ktorej neskôr založil svoju prvú profesionálnu kapelu Indigo.

Medzi jeho ďalšiu úspešnú tvorbu patria aj piesne ako Láska je tu s nami, Sme svoji alebo Aj tak sme stále frajeri. Jeho hity si získali srdcia rôznych generácií. Peter Nagy tvoril piesne aj pre deti a medzi najobľúbenejšie patria Dve malé blchy, Mandarinka Darinka a Sprayer Frayer.

Počas svojej vyše 35-ročnej kariéry vydal cez 200 skladieb a 16 albumov. Za tvorbu získal rôzne ocenenia ako Zlatý a Strieborný slávik.

Peter Nagy a jeho kapela Indigo pôsobia na slovenskej scéne viac ako 35 rokov. Zdroj: Tlačová správa

Peter Nagy so svojou hudobnou kapelou Indigo pôsobia už od roku 1984. Skupina ho bude sprevádzať aj 24. júna v Trnave. Fanúšikovia si budú môcť vypočuť všetky jeho najúspešnejšie hity. Vystúpenie sa odohrá o 20:00 hodine v Mestskom amfiteátri Trnava.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár