Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 75

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 76
Calin vydal videoklip k jeho najúspešnejšej piesni
Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Calin vydal videoklip k jeho najúspešnejšej piesni Hannah Montana

Napísal na 18. júna 2022

Pred pár mesiacmi vydal spevák Calin nový album Popstar, na ktorom nájdeme viacero hitov. Teraz vypustil von videoklip k jeho najúspešnejšej piesni z tejto spomínanej zbierky.

Moldavský spevák žijúci v Brne si získal svojou tvorbou veľa českých, ale aj slovenských fanúšikov. Po dvoch rokoch od štartu jeho kariéry sa teší z vysokej obľuby jeho nového albumu Popstar. Ten obsahuje 14 skladieb a väčšina z nich sa stala hitmi. V našom rádiu Aetter pravidelne hrá pieseň Hannah Montana. V rebríčkoch streamovacej platformy Spotify sa drží na prvých priečkach najhranejších songov. Pre jej vysokú popularitu Calin vydal videoklip k piesni.

V snímke môžete vidieť scény s rýchlymi autami, motorkami, na golfovom ihrisku a dokonca aj priamo spevákove koncerty, na ktorých spolu s publikom naplno spieva pieseň Hannah Montana. V niektorých sekundách je v pozadí premietaný aj seriál Disney postavy, o ktorej Calin spieva. Po pár dňoch od vydania je snímka tretia v trendoch na Youtube kanáli a chváli sa už 300 tisíc vzhliadnutiami.

O strih a réžiu sa postaral Dominik Křenek. Kameru si zobral do ruky Ondřej Silný a celú produkciu zastrešuje David Kopecký. Hudbu vytvoril samotný interpret spolu s D. Kopom. Calin chce svoju kariéru posúvať ďalej a dostať sa čo najbližšie k svojim fanúšikom. Dôkazom toho je aj jeho letné turné, počas ktorého odspieva svoje hity vo viacerých českých aj slovenských mestách.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár