Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Calin vydal videoklip k jeho najúspešnejšej piesni Hannah Montana

Napísal na 18. júna 2022

Pred pár mesiacmi vydal spevák Calin nový album Popstar, na ktorom nájdeme viacero hitov. Teraz vypustil von videoklip k jeho najúspešnejšej piesni z tejto spomínanej zbierky.

Moldavský spevák žijúci v Brne si získal svojou tvorbou veľa českých, ale aj slovenských fanúšikov. Po dvoch rokoch od štartu jeho kariéry sa teší z vysokej obľuby jeho nového albumu Popstar. Ten obsahuje 14 skladieb a väčšina z nich sa stala hitmi. V našom rádiu Aetter pravidelne hrá pieseň Hannah Montana. V rebríčkoch streamovacej platformy Spotify sa drží na prvých priečkach najhranejších songov. Pre jej vysokú popularitu Calin vydal videoklip k piesni.

V snímke môžete vidieť scény s rýchlymi autami, motorkami, na golfovom ihrisku a dokonca aj priamo spevákove koncerty, na ktorých spolu s publikom naplno spieva pieseň Hannah Montana. V niektorých sekundách je v pozadí premietaný aj seriál Disney postavy, o ktorej Calin spieva. Po pár dňoch od vydania je snímka tretia v trendoch na Youtube kanáli a chváli sa už 300 tisíc vzhliadnutiami.

O strih a réžiu sa postaral Dominik Křenek. Kameru si zobral do ruky Ondřej Silný a celú produkciu zastrešuje David Kopecký. Hudbu vytvoril samotný interpret spolu s D. Kopom. Calin chce svoju kariéru posúvať ďalej a dostať sa čo najbližšie k svojim fanúšikom. Dôkazom toho je aj jeho letné turné, počas ktorého odspieva svoje hity vo viacerých českých aj slovenských mestách.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *