Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Oživ skúškové obdobie hudobnými novinkami zo sveta

Napísal na 11. decembra 2013

Poslucháči rádia Aetter vedia, že práve u nás nájdu tie najnovšie single zo sveta hudby. Nový týždeň vám prináša rytmické pecky od tých najzaujímavejších interpretov. Tentoraz posielame budúce hity, pri ktorých sa môžete učiť na blížiace sa skúšky. Koniec zimného semestra si tak vychutnáte v spoločnosti dobrej hudby. Snáď vás náš výber inšpiruje a dosiahnete výborné výsledky v štúdiu. 

 

Simple Plan – The Rest Of Us

Známa pop-punková skupina Simple Plan nezabúda na svojich fanúšikov a posiela im videoklip k piesni The Rest Of Us. Tí, ktorí nemali možnosť sa dostať na jeden z ich koncertov, nemusia smútiť. Po nedávnom vydaní albumu Get Your Heart On – The Second Coming! sa pustili do práce, a preto je na svete video obsahujúce zábery z ich koncertov.

Tom Odell – I Know

Britský spevák Tom si môže povedať, že rok 2013 bol veľmi úspešný. Po výhre BRIT’s Critics‘ Choice Award, ktorej predtým vládla speváčka Adele, je spevák mimoriadne produktívny. Jeho najväčšími hitmi sú Another Love či Grow Old With Me. V rádiu Aetter potvrdzujeme, že i najnovší song I Know má pred sebou veľkú budúcnosť.

Fall Out Boy – Where Did The Party Go

Tí, ktorí počúvajú kapelu FOB, určite vedia, že videoklipy už dlhšie natáčajú ako jeden dlhý príbeh, ktorý má pokryť všetky piesne z albumu Save Rock & Roll. Tentokrát vyšla v poradí siedma časť, na pieseň Where Did The Party Go. Celý videoklip má strašidelnú atmosféru s typickými prvkami, ako sú zombies. Na ďalšie štyri časti si ešte chvíľku počkáte, a preto si vypočujte ich najnovší song.

Lorde – Team

Mladučká britská speváčka Lorde sa predstavila svetu skladbou Royals, ktorá zožala nevídaný úspech na celom svete. Len 17-ročné dievča sa tak uviedlo medzi najplodnejších interpretov v roku 2013. Budúci hit Team nájdete na jej prvom debutovom albume Pure Heroine.

 

Text: Michaela Gálfiová


Pokračovať v čítaní