Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Imagine Dragons zverejnili novinku Bones

Napísal na 6. apríla 2022

Nová pieseň Bones od Imagine Dragons je vonku! Ide o prvú pesničku z ich pripravovaného albumu.

Po albume Mercury – Act 1 sa skupina opäť hlási s novým albumom Mercury – Act 2. Tak ako pri songu Enemy, aj teraz Imagine Dragons dokazujú, že dokážu spraviť hit v akomkoľvek žánri. Ich nová pieseň Bones obsahuje viacero hudobných štýlov a zároveň je prvou ukážkou z očakávaného albumu. Novinka, ktorá je založená na temperamentnom skúmaní života a smrti, dostala aj jednoduché, no pôsobivé video s textom piesne.

Líder skupiny Imagine Dragons, Dan Reynolds, opísal novú pieseň Bones ako odraz jeho nekonečnej posadnutosti hľadania konca a krehkosti života. „Vždy pátram po dôkazoch, ktoré ma presvedčia, že je toho ešte oveľa viac, že život je v istom zmysle skutočne večný. Keď som však ešte nič nenašiel, snažím sa aspoň v piesni snívať o tom, aké by to bolo poraziť smrť,“ dodáva spevák.

Prvá pieseň z albumu Mercury-Act 2 od Imagine Dragons s názvom Bones obsahuje viacero hudobných štýlov. Zdroj: Tlačová správa

To, ako bude znieť novinka naživo na koncerte, si môžete pozrieť priamo na Instagrame. Skupina na svojom oficiálnom instagramovom profile zverejnila video, na ktorom si líder skupiny užíva najnovšiu skladbu Bones. Fantastickú atmosféru koncertu skupiny tak môžete zažiť kdekoľvek.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár