Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Legendárna Marika Gombitová je späť!

Napísal na 31. októbra 2014

Marika Gombitová potešila všetkých svojich fanúšikov. Po dvanástich rokoch vystupuje z ústrania a tvár jej opäť zdobí úsmev. 

Od tragickej autonehody sa jej život zmenil. Poranenie miechy a život odkázaný na invalidný vozík – tak znela diagnóza pre mladú speváčku. Nasledoval minimálny kontakt s médiami a život len v spoločnosti najbližších. Naposledy sa objavila na verejnosti pred dvanástimi rokmi, keď na slávnostnom galavečere vystúpila s piesňou Vyznanie.

V živote niekoľko násobnej Zlatej slávice však prichádza veľký zlom. V utorok, 28. októbra 2014, sa Marika Gombitová prihovorila fanúšikom prostredníctvom novej oficiálnej stránky. „Moji milí fanúšikovia. Na úvod by som rada povedala každému z Vás veľké ďakujem – za Vašu priazeň, trpezlivosť, dôveru a hlavne podporu po celý čas. Teší ma, že Vás môžem privítať na týchto oficiálnych stránkach MARIKAGOMBITOVAOFFICIAL.COM, kde nájdete informácie z môjho hudobného života. V blízkej dobre tu pribudne aj odkaz na oficiálny FB. Bola by som šťastná, keby sa Vám na mojich stránkach páčilo a radi ste sa sem vracali.“

Marika je teda naozaj späť a s ňou aj túžba novej tvorby. Stihla sa už zapojiť do charitatívneho projektu s názvom „Vie ryba, kedy sa topí?“, ktorého zakladateľkou je Hedviga Hamžíková-Harvánková. Na projekte sa zúčastňujú známe tváre ako Michal David, Peter Nagy, Peter Dvorský či Stanislav Štepka.

Autor: Patrik Mitas

Zdroj: marikagombitovaofficial.com


Pokračovať v čítaní

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com