Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Dominik Stoff zo skupiny King Shaolin prišiel do rádia predstaviť ich nový song

Napísal na 30. augusta 2022

Slovenská skupina King Shaolin vydala nový singel Emotions. Do rádia nám ju prišiel predstaviť Dominik Stoff, pre ktorého je táto skladba možno viac osobná ako tie ostatné.

Skupina King Shaolin hrá spolu už viac ako 10 rokov. Fanúšikov si získali hitmi ako JIVIN´ alebo Mind Game. Do zoznamu piesni v ich pripravovanom albume sa pridala aj ďalšia skladba Emotions. Na nej spolupracovali spolu s gitaristom Ľubomírom Mazákom.

Dominik Mazák nám priznal, že sa s ním výborne pracovalo. Podľa jeho slov je to výborný producent a hudobník, s ktorým sa stretávajú v spoločnom štúdiu. Viackrát si navzájom pomáhajú a tentoraz sa tešia, že ho mohli prizvať do svojej piesne, kde im to dokonale ladilo.

Emotions sa okrem piesne bude volať aj ich nový album. Skladba má konkrétne pre speváka Dominika Stoffa osobný význam. V rozhovore nám vysvetlil, že Emotions obsahuje emóciu, ktorú potreboval dostať zo seba von krátko po rozchode s dievčaťom, s ktorým bol dlhé roky. Podľa jeho slov, potreboval ukázať, že on a aj ona sú už šťastní aj po ich odlúčení.

Skupina toto leto koncertovala na slovenských pódiách, ale rovnako aj v Česku. Ich hudbu priniesli do miest ako Banská Bystrica, Bardejov ale aj český Břeclav. Člen skupiny Dominik Stoff nám prezradil, že celá kapela má spoločný kostým, v ktorom vždy spoločne vystupujú. Sú to červené kimoná, ktoré podľa jeho slov im pomáhajú dostať sa do ich role tesne pred začiatkom koncertu. V ich červenej rovnošate ich najbližšie môžete vidieť napríklad na koncertoch v Handlovej, Bratislave, Pezinku, Leviciach a mnohých iných.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár