Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Katy Perry a Avicii dobíjajú rádiá novými skladbami

Napísal na 29. januára 2014

nkkNový rok, nová hudba. Touto vetou sa inšpirovalo viacero umelcov a do rádií posielajú ich najnovšie hity. V poslednej dobe však po všetkých médiach lietajú správy o nevydarených Bieberových krokoch ku sláve, ktoré nepobúrili len jeho skalných fanúšikov. No medzi príjemnejšie správy patria novinky od najznámejších hudobníkov. Tí sa radšej prezentujú kvalitnou hudbou. Medzi nich patrí americká speváčka Katy Perry a švédsky Dj Avicii. 

Speváčka Katy Perry, ktorá po úspešnom vydaní albumu Prism, znova žiari ako popová hviezda. Do rádií tento krát neprichádza sama. Na najnovšom singli Dark Horse spolupracovala s raperom Juice J. Nepochybne, po tak známych hitoch ako „Roar“ či „Uncoditionally„, može byť ťažké presláviť ďalšiu pieseň, avšak Katy to dokázala na legendárnom odovzdávaní cien Grammy 2014. Síce ani jednu z cien nezískala, predstavila naživo svoj nový singel v plnej paráde. Jej vystúpenie sprevádzalo množstvo tanečníkov a Katy, ako vznešená čarodejnica, zase raz ohromila publikum. Preto možno aj teba upúta táto novinka v rádiu Aetter!

Švédskeho DJ-a Aviciiho netreba v rádiu Aetter predstavovať. Na jeho konte sa nájdu hity ako „Wake Me Up“ či „Hey Brother„. V rádiách chce tentoraz preraziť s novinkou Addicted To You , na ktorej spolupracoval s folk-rockovou speváčkou Audra Mae. Po úspešnom roku 2013, v ktorom vydal debutový album True, nenechal DJ nič na náhodu. V ťažkej drine pokračuje aj v roku 2014 a svojimi netradičnými singlami oslovuje poslucháčov aj naďalej. V najnovšom hite sa strieda chytľavý refrén a text piesne, ktorý bude rezonovať nejednému milovníkovi Aviciiho tvorby v hlave. I tento budúci hit na vás čaká v našom rádiu.

Text: Michaela Gálfiová

Zdroj: youtube.com