Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

JobSpoTT ponúkne na jednom mieste tritisíc pracovných ponúk

Napísal na 19. októbra 2018

JobspoTT patrí k najväčším kariérnym veľtrhom v okolí Trnavy. 6. novembra si pre nás pripravil tritisíc pracovných miest, ktoré nám predstaví v Mestskej športovej hale. Každý z nás si tam niečo nájde, či už si prácu hľadá alebo ju chce zmeniť. Event ťa určite inšpiruje a obohatí ťa novými zaujímavosťami zo sveta práce.  


Piaty ročník veľtrhu práce  prinesie rôzne typy pracovných ponúk. Ako práce pre technikov, ekonómov, jazykárov, administratívu alebo financie. Prichádza aj s novinkou pre ambiciózne mamičky, ktorým nestačí práca na plný úväzok pre deti. Skvelou správou je aj nová zóna nazývaná Cestuj a pracuj, ktorá je snom každého mladého človeka.

Na svoje si príde študent, absolvent, ale už aj pracujúci človek. Študenti majú možnosť oboznámiť sa so stážami a brigádami popri škole. Na JobSpotte sa dozvedia informácie aj dôchodcovia, či ľudia nad 50 rokov alebo dlhodobo nezamestnaní. Mladých študentov kariérni poradcovia pripravia na pracovné pohovory, pomôžu napísaním kvalitného životopisu, ktorý spoločnosť osloví.

Viac ako 50 medzinárodných zamestnávateľov pod jednou strechou, ktorí si pre nás pripravili množstvo pracovných ponúk sa stretnú s vami na jednom mieste. Zvučné mená  ako ZF, Boge, Groupe PSA, Adecco, Amazon, DHL, Tesco, Lidl. Každá firma tam bude mať svojho zástupcu, ktorý vám s radosťou odpovie na všetky otázky.

Tento rok dáva veľtrh aj možnosti pre malých a stredných podnikateľov, kde im poukáže na pracovné miesta, ktoré potrebujú vo svojich podnikoch.

 

JobspoTT nám prestaví zónu s rôznymi typmi workshopov s motivačnými speakrami, lektormi, osobnosťami. Taktiež aj s ľuďmi, ktorí uspeli nielen na domácej pôde, ale aj v zahraničí. Medzi ďalšiu patrí zóna pre poradenstvo pri písaní životopisu, pri pohovore. Avšak tento veľtrh nám prináša aj kopu zábavy, a to v chillout zóne. Pripravil si pre nás mnoho súťaží, hier, kde máme príležitosť vyhrať zaujímavé ceny. Pre študentov je pripravená študentská zóna, ktorá  stredoškolákom a vysokoškolákom prináša zábavne aktivity a dôležité informácie do budúcna.

Tento veľtrh neprináša len širokú škálu pracovných ponúk, ale aj honosný program so zaujímavými ľuďmi, ktorí sa budú snažiť nás inšpirovať, pomôcť a poradiť pri výbere práce. 6. novembra vás čakajú otvorené diskusie, zaujímavé témy, skúsenosti, názory.

V roku 2017 veľtrh vyzeral takto. Zdroj: facebook/JobspoTT veľtrh práce v Trnave.

So svojimi zážitkami sa nám predstaví Oliver Lippo, ktorý svoju kreativitu rozširoval ako úspešný kreatívec. Neskôr ho však zlákala práca montážnika. Príbehom prečo a ako začal s prácou kreatívca a skončil pri práci montážnika vám povie svojim vlastným príbehom.

Pre fanúšikov stand-up comedy je tu Bekim Aziri. Bekim utrpel vážnu nehodu, po ktorej ostal na vozíčku. Aj napriek jeho životnej tragédii motivuje mladých ľudí a užíva si život s humorom. Jeho sit-down tragedy je motiváciou nielen pre hendikepovaných, ale aj pre zdravých ľudí.

Popoludní sa nám na scéne ukáže Michael Szatmary. Michael sa deväť rokov venoval práci redaktora televízie Markíza. Z televízie sa rozhodol odísť a začal byť sám sebe pánom. Začal sa venovať viac  stand-up comedy, ktorá ho napĺňa, svojej rodine a iným pracovným aktivitám. Jeho prednáška bude mať názov: Ak vás nikto z budúcnosti nepríde varovať, zrejme svoju prácu nerobíte až tak zle.

Ďalšou témou veľtrhu bude Náhody ako zdroj inšpirácie. K tejto téme sa vyjadrí známy chemik Peter Solcsanyi.

Na druhom pódiu sa budú odohrávať témy: Ako sa stať? Témou nás prevedú ľudia, ktorí pracujú v tejto oblasti, vykonávajú určité povolanie.

Už po tretí rok sa bude konať tradičná outdoorová súťaž Šimunek Cupu, kde najlepší pracovníci z firiem budú skúšať svoje zdatnosti v riadení vysokozdvižného vozíka.

Pred dvoma rokmi to vyhrala žena, kto to bude tento rok? Zdroj: facebook/ JobspoTT veľth práce v Trnave.

Medzi hlavných generálnych partnerov udalosti je spoločnosť ZF Slovakia, hlavnými partnermi sú spoločnosti Boge, Groupe PSA a Šimunek a partnerom spoločnosť Adecco.

Zdroj: facebook/JopspoTT veľtrh práve v Trnave, trnavskyhlas.sk, JobspoTT.sk