Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Jedinečný koncert Karla Gotta

Napísal na 13. septembra 2017

Karel Gott ohlasuje ďalšiu skvelú novinku pre svojich slovenských priaznivcov. Jeho jediný a najväčší halový koncert otvorí začiatok budúceho roka v Bratislave.  V Januári 2018 chystá veľkolepú show na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu s netradičným názvom: „POŠLI TO DÁL…“. 

Po úspešnom zvládnutí ťažkej choroby, príprave jeho muzikálu Čas ruží, návrate na pódiá – vrátane skvelého vystúpenia na festivale TOPFEST 2017, si spevák pre svojich slovenských fanúšikov pripravil to najlepšie, čo môžu dostať. Samostatný veľkolepý koncert plný zaujímavých hostí a prvotriedneho pódiového spracovania, aký si zaslúži najväčší hlas strednej Európy.

Karel Gott

Organizátorka Silvia Nemčovičová: „Kto iný ako Karel Gott si zaslúži veľkolepý koncert so všetkým, čo k tomu patrí: prvotriedna svetelná technika, veľkolepé LED obrazovky a projekcie, ten najkvalitnejší zvuk, aký je momentálne možný a najväčšia hala, aká je u nás k dispozícií- to všetko by sme radi namiešali s najväčšími hitmi maestra a jeho skvelými hosťami. A keďže pán Gott bude osobne pri tvorbe konceptu celého koncertu- myslím, že to bude jeho najväčšia pódiová šou posledných rokov.

Exkluzivitu celému koncertu pridáva tiež skutočnosť, že maestro nemá v pláne žiadne ďalšie veľké koncerty na Slovensku. 41- násobný držiteľ Zlatého Slávika vystúpi na bratislavskom koncerte v sprievode jeho dvornej skupiny Boom! Band a šou doplnia ďalší skvelí hostia, ktorí zatiaľ ostávajú prekvapením.

Dlho som rozmýšľal nad tým, ako o januárovom koncerte v Bratislave povedať čo najväčšiemu počtu fanúšikov tak, aby som pri tom použil čo najmenej slov a napadá mi jediné: Pošli to dál,..“

Na záver najlepšia správa týkajúca sa koncertu. Predpredaj vstupeniek na exkluzívny koncert Karla Gotta, ktorý bude 25. januára 2018 sa začína už budúcu stredu 20. septembra iba na predpredaj.sk.  Ak si sa teda nestihol s maestrom vyskákať na TOPFESTE, máš jedinečnú šancu zažiť jedno z jeho najväčších vystúpení ešte raz.

 

Tlačová správa organizátora

Foto: Verona Kúdelová

Označené ako