Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Hľadáte hudobnú inšpiráciu ? Vypočujte si marcové novinky!

Napísal na 8. marca 2014

robbie_logo_1384986382

I tento mesiac nám pripravil krušné chvíle na hudobnej scéne. My vám prinášame to najlepšie, čo si viete predstaviť. Inšpirujte sa novinkami a nezabudnite si ich pridať do playlistu !

 

 

American Authors – Best Day Of My Life

Americká indie kapela prichádza s novým singlom Best Day Of My Life do Európy. Ich novinku však nečakajte iba v rádiách. Niektorým spoločnostiam sa tento chytľavý zázrak tak zapáčil, že pesničku použili v niekoľkých podarených reklamách.

Robbie Williams – Shine My Shoes

Jeho najnovšia pecka zvaná Shine My Shoes našla svoje miesto na poslednom albume Swing Both Ways, čo väčšina fanúšikov určite ocení. Robbie bude v najbližšom čase naozaj zaneprázdnený, kedže ho čaká veľké turné albumu po Európe.

Sky Ferreira – You’re Not The One

V rádiách môžete počuť aj hit od americkej speváčky Sky Ferreira, ktorej sa v roku 2013 mimoriadne darilo. Po vydaní debutového albumu Night Time, My Time, noviny The Guardian zhodnotili singel ako 18. najlepší v roku 2013.

Jay Z ft. Beyonce – Part II(On The Run)

Tak ako sa spieva v pesničke, kto by chcel tak perfektný život ako najprominentnejší pár na svete ? Je to veľké cliché. Avšak títo dvaja sú stelesnenie dokonalosti. Na konte majú milióny predaných albumov a nádhernú dcéru menom Blue Ivy. Ani po rokoch práce sa však nezastavili a na poslednom Jay Z-ho albume nájdeme túto vcelku podarenú spoluprácu PART II (On The Run).

Beyonce-On-The-Run-Artwork

Juanes – La Luz

Pamätáte sa na Juanesa s najúspešnejším singlom La Camisa Negra ? Tento kolumbijský spevák prichádza po 3 rokoch s novým albumom, ktorý má plánovane vyjsť v polovici marca. Za novým albumom stojí meno Steve Lillywhite, ktorý produkoval album aj známej kapele The Rolling Stones.

Text: Michaela Gálfiová


Pokračovať v čítaní