Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

G.I. Joe je späť!

Napísal na 29. marca 2013

Dwayne Jonson (ej kej ej The Rock) si v poslednom čase odskakuje zo sveta strieborného plátna aj do sveta wrestlingu. Propagácia nového filmu však aktuálneho držiteľa titulu WWE zamestnáva na 100%. A bodaj by aj nie. Po úspechu prvej časti „G.I.Joe“ sa tvorcovia rozhodli naservírovať aj pokračovanie.

Divák bude vtiahnutý do niečo vyše hodinu a pol trvajúcej akcie, pri ktorej si skupinka vojakov označená ako „G.I. Joe“ musí vyrovnať účty so zločineckou organizáciou Cobra. Aby toho nebolo málo, ovládnu Biely dom a pod hrozbou jadrovej vojny si podmaňujú celý svet. To by ale nebol americký akčný film ak by nemal kladný hrdina v rukáve nejaké tromfy… A tak sú na pomoc povolaný najpovolanejší – Bruce Willis . Teda nie presne on ale Joseph Colton, prvý veliteľ G.I. Joe, ktorého si zahral…

Ak vám chýba adrenalín v krvi, od 28.3. zájdite do kina na túto novinku. Okrem „bežného“ predstavenia si ju môžte vychutnať aj v 3D formáte. V hlavných rolách sa predstavia Channing Tatum, Bruce Willis, Ray Park či Dwayne Johnson.

Text: /jj/

Video: www.youtube.com


Pokračovať v čítaní