Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Fun rádio Dohoda 2015: Najväčší letný žúr štartuje už na druhý týždeň!

Napísal na 26. júna 2015

Siedmy ročník najväčšieho letného žúru sa začne už 4. júla. Aj tento rok Fun rádio Dohoda  ponúkne tú najlepšiu hudbu a kopec zábavy. Fanúšikom bude Fun rádio hrať a oni sa budú zabávať postupne v Žiline, Bojnciach, Malackách a v Poprade.

Ako každoročne, aj teraz sa na pódiách Fun rádio Dohody predstavia vynikajúci slovenskí hudobníci. Zo spevákov nebudú chýbať zvučné mená ako Richard Müler, Katarína Knechtová či Zuzana Smatanová. Rovnako vystúpia aj tradičné festivalové kapely, medzi ktoré  patrí HEX či Polemic. Návštevníci sa môžu tešiť aj na prešovskú kapelu Heľenine Oči. Jendým z najväčších headlinerov bude úspešný raper Majk Spiritfunradiodohodamajkspirit

 

Prvýkrát sa na pódiu Fun rádio Dohody predstaví aj držiteľ ocenenia OTO v kategórii spevák, Adam Ďurica. Premiérovať budú kapely LavaganceSmola a Hrušky či The Paranoid. Vystúpi aj skupina Peter Bič Projekt, ktorá sa na letný žúr vracia po dvoch rokoch. Tradične, každý zo žúrov bude otvárať vystúpenie lokálnych kapiel. Tento rok Dohodu odštartujú kapely Fishing StripRanná nevoľnosťBod omyluPandora a  Yellowee.

Okrem hudobných vystúpení sa návšetvníci môžu tešiť aj na moderátorov Fun rádia, ktorí im budú počas celého dňa robiť spoločnosť. Po koncertoch  bude zábava už štandardne pokračovať tanečnou open-air párty s DJ-om Carlom.

Program jednotlivých žúrov Fun rádio Dohody 2015, rovnako aj zoznam a poradie účinkujúcich je zverejnený na stránke funradio.sk/dohoda v sekcii Program. Vstupenky sú od 1. júna 2015 v predaji v sieti ticketportal.sk.

Text: Zuzana Benková

Zdroj: funradio.sk

Zdroj foto: funradio.sk, vas.cas.sk