Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Dlho očakávaný návrat na Rokfort

Napísal na 31. marca 2018

Po úspešnom prvom dieli ságy Fantastické zvery s podtitulom a ich výskyt, ktorý vyšiel už pred takmer dvoma rokmi, sa konečne nadšenci sveta fantasy dočkajú pokračovania už túto jeseň. Pokračovanie príbehu z čarovného sveta Harryho Pottera prichádza tentokrát s podtitulom Grindelwaldove zločiny.


O tom, že by mali Fantastické zvery pozostávať z viacerých epizód vedeli všetci praví nadšenci filmov z dielne J.K. Rowlingovej a Davida Yatesa. Fakt, že by druhý diel mal vyjsť na isto už túto jeseň sme sa dozvedeli len nedávno, keď hlavný distribútor filmov Warner Bros. Pictures uverejnil oficiálny plagát na svoje stránky.

Poster k filmu

Okrem toho, že sa môžeme tešiť na návrat hlavného hrdinu, inteligentného Mloka Scamandera, ktorého hrá Eddie Redmayne, uvidíme znova komického Jacoba Kowalskeho, stvárneného Danom Foglerom a tiež šarmantnú Porpentinu Goldsteinovú, ktorú si opäť zahrá Katherine Waterstonová.  

Dumbledore a Gringerwald

Autorka priviedla k životu aj našich obľúbených hrdinov z pôvodnej série „potteroviek,“ teda vo filme uvidíme aj mladého Albusa Dumbledora, v ktorého koži sa ocitne Jude Law.

S týmto titulom sa však viaže veľmi známe meno Gellerta Gringerwalda, o ktorom sa konečne priaznivci dozvedia viac. Do tejto veľkej úlohy sa vžije Johnny Depp, teda ani on zo sveta fantasy neutečie.

 

 

 


Ani na tretí film zo série tiež nebudeme čakať veľmi dlho, ale aby sme udalosti zbytočne nepredbiehali, vžite sa do sveta Gringerwaldovych zločinov v novom traileri pod článkom. Fantastické zvery: Gringerwaldove zločiny sa na plátna kín dostanú už tento november.

 

 

Zdroje: Rewind, Warder Bros, Wikipedia, Youtube