Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Ďaľšie lístky na Beyoncé v Bratislave!

Napísal na 27. marca 2013

BRATISLAVA: Slovensko zažije už 19. Apríla koncert roka ! Bratislave sa na Zimnom štadióne O.Nepelu, predstaví americká diva Beyoncé. Držiteľka sedemnástich cien Grammy svoju The Mrs. Carter Show Tour odštartuje 15. apríla v Belehrade.

Dnes už tridsaťjedenročná Beyoncé začínala svoju kariéru ešte v minulom storočí ako členka skupiny Destiny´s Child. S touto skupinou vydala dovedna štyri štúdiové albumy a niekoľko výberoviek. Posledný „best of“ album z názvom Love Songs vyšiel začiatkom tohto roka.

Beyoncé svoj prvý samostatný album Dangerlously in Love vydala v roku 2003 a predala z neho viac ako jedenásť miliónov kópií. Celkovo má na účte štyri štúdiové albumy. Beyoncé je okrem iného úspešná aj v hereckej kariére, ba dokonca aj ako návrhárka. Za svoju kariéru má na účte 185 hudobných cien a viac ako 500 nominácií.

Po vyše roka pauzy, ktorú manželka Jay-Zho venovala súkromnému životu (najmä dcérke Blue Ivy Carter), plánuje tento rok veľký comeback. Začiatkom roka Beyoncé predstavila svoj dokumentárny film Life is but a Dream. V ňom, okrem iného, prehovorila aj o potrate svojho prvého dieťaťa. Po celosvetovom turné, ktorého koncerty  sú už takmer všade úplne vypredané, plánuje Bey aj vydanie úplne nového albumu. Debutový singel by sa mal podľa všetkého volať ,,Ratchet“. Podľa tracklistu, ktorý koluje internetom, spolupracuje aj so speváčkami ako Lady Gaga či Rihanna. Ohutnávku v podobe intra pod názvom „Bow Down/I been On“ zverejnila Beyoncé minulý týždeň.

Minulý týždeň sa tiež oficiálne potvrdilo, že Beyoncé sa stane novou tvárou pre módnu značku H&M. Je tak ďalšou v poradí po Lane Del Rey či Davidovi Beckhamovi, ktorí s touto značkou spolupracujú.

Beyonse

Lístky na Bratislavský koncert sa vypredali za desať minút. Fanúšikov od kúpy neodradila ani pomerne vysoká cena. Pre obrovský záujem pôjde do predaja ďalšia séria vstupeniek už zajtra (štvrtok 28.3). K dispozícii bude na internetových stránkach: www.vivien.sk a www.eventim.sk.

Text: Dušan Marko

Foto: internet


Pokračovať v čítaní