Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Chceš si zahrať v klipe? Ukáž sa!

Napísal na 2. mája 2015

Ružomberské alternatívne trio Levandeé, ktoré len v januári tohto roku obohatilo scénu svojim debutovým dvojsinglom, hľadá ľudí do svojho nového videoklipu.

Aby to nebolo len také jednoduché, samotná kapela spúšťa kampaň #tvojemiesto, v ktorom fanušíkovia ukazujú miesta, kde sa cítia najlepšie. Celá kampaň tak doplní plánovaný singel „Tam, kde sme si všetci rovní“ o videoklip.

unnamed„Je úplne jedno, či človek žije v centre Bratislavy alebo v najvýchodnejšej obci na Slovensku. Podstatné je miesto a emócia, ktorú to miesto v sebe má. Chceme vyraziť za našimi fanušíkmi a nahliadnuť do ich pocitov, ktoré spracujeme do nášho nového videoklipu,“ tvrdí Viktor Mydlo, basgitarista kapely.

 Prihlásiť sa do kampane #tvojemiesto je skutočne jednoduché. Stačí, ak kapele pošlete opis svojho miesta na mail  tvojemiesto@levandee.sk.

„Ide jednoducho o to, byť čo najbližšie fanúšikom a pozrieť sa na miesta, ktoré majú radi. Hľadáme predsa miesto, kde sme si všetci rovní,“ dodáva spevák a gitarista Michaelo de Franca.

 Celá kampaň potrvá do 15. 5. 2015, kedy sa začne natáčanie videoklipu práve na miestach, ktoré opíšu fanúšíkovia. Spoločne s nimi tak kapela vytvorí unikátny pohľad na miesta, ktoré ľudia milujú.

unnamed (1)

 Za vybranými lokalitami trio vycestuje v priebehu mája a na nový videoklip sa môžete tešiť už začiatkom leta.

Text: Barbara Hricišinová