Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Bratislava odkazuje: „Make It Digital!“

Napísal na 9. apríla 2018

Zdá sa, že kto dnes nie je online, stratil mobil alebo neexistuje. Všetko sa presúva do virtuálneho sveta internetu a v marketingu to platí dvojnásobne. Orientovať sa v tomto bludisku neustále sa meniacich online trendov je náročné aj pre skúsených odborníkov. Ak sa chceš stať jedným z nich, táto akcia je aj pre teba.

 

Čo?   Piaty ročník konferencie Make It Digital, kde sa prostredníctvom odborných prednášok dozvieš viac o sfére digitálneho podnikania. Tento ročník nesie názov Digital Marketing Masters, pretože bude zameraný na aktuálne smerovanie online marketingu a prípadové štúdie priamo od spíkrov.

Plagát konferencie

Kde?   Zaujímavá akcia prebehne v priestoroch Fakulty Managementu UK (Odbojárov 10) v Bratislave.

Kedy?   Na konferenciu nemusíš dlho čakať. Uskutoční sa už tento mesiac, presnejšie 18.apríla 2018. Prednášky sú naplánované na čas od 17:00 do 22:00.

Ako?   Počas piatich hodín nabitého programu sa predstavia siedmi spíkri, odborníci z danej oblasti. Ak chceš počuť skutočné rady od ľudí z praxe, ktorí stoja za veľkými projektmi a najúspešnejšími online marketingovými agentúrami našej krajiny, túto možnosť ti ponúka práve konferencia Make It Digital.

Prednáška

Kto?   Sedmička vychytených profesionálov, ktorí vo svojej oblasti žnú úspech a pracujú pre značky zvučných mien ti porozprávajú o týchto témach:

Michal Pastier (Exponea) – Ako vytvoriť komunikačný ekosystém novej značky

Kamil Aujeský (SamsiDigital) –  Ako čo najefektívnejšie pristupovať k digitálnym kampaniam

Michal Woska (Triad Advertising) – Ako robiť kampane svetovej úrovne na Slovensku

Michal Král (Pricemania.sk – porovnanie cien tovaru) – Ako si zanalyzovať vašu on-line konkurenciu

Juraj Sasko (Visibility) – Ako sa popasovať s výzvami online marketingu v roku 2018

Matej Marček (2create) – Ako byť pripravený na zmeny prichádzajúce máji 2018

Filip Kuna (Strossle) – Ako nebyť reklamnou prestávkou, ale show

 

Vrámci konferencie navyše prebehne súťaž o hodnotné ceny, ako Samsung Galaxy A8, vzdelávacie kurzy, či poukážku na nákup kníh od sponzorov podujatia.

Ak ťa sféra online marketingu zaujíma a rád by si sa o jej fungovaní dozvedel viac z prvej ruky, neváhaj a príď. Ďalšie informácie sa dozvieš na makeitdigital.sk a lístky si možeš kúpiť už teraz v sieti Tickpo.sk.

Zdroje: bratislava-mesto.eu


Pokračovať v čítaní