Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Avril Lavigne pláva s ,,hlavou nad hladinou“ vo svojom návrate na hudobnú scénu

Napísal na 6. októbra 2018

Kanadská speváčka Avril Lavigne sa po troch rokoch vrátila s prvým riadnym singlom pod názvom Head Above Water. Hudobníčka ukázala silný image, na aký sme u nej doteraz neboli zvyknutí.


Avril Ramona Lavigne, 34 ročná kanadská speváčka a skladateľka, sa na hudobné rebríčky vracia po 3-ročnej pauze so silnou baladou. Na tejto piesni s názvom Head Above Water hudobníčka pracovala s producentom Stephanom Mocciom, ktorý je, okrem iného, aj za hitmi amerického speváka The Weekend.

Zo zákulisia Avrilinho nového videoklipu

 

V tomto hite speváčka opisuje svoje prekonávanie lymskej boreliózy, a to, pod akým emočným a fyzickým tlakom ju choroba držala. Počas boja s touto zákernou chorobou písala a nahrávala piesne pre svoj šiesty štúdiový album, čo sa pre ňu, ako v texte k Head Above Water spomína, stalo „hlavnou motiváciou“.

Mladá speváčka si uvedomovala, že bola na prelome života a smrti, a že bola (a stále je) , ako v texte píše, „príliš mladá, aby zaspala.“

V refréne prosí Boha, aby jej pomohol „držať hlavu nad hladinou“, čím vyjadrila aj to, ako veľmi jej viera v jej najťažších chvíľach pomohla.

 

Greenscreen, šaty, svetlá, kamera, akcia!

 

Cítila som sa, akoby som sa topila. Ako keby ma prúd rieky neustále sťahoval so sebou. Modlila som sa k Bohu, aby mi pomohol držať hlavu nad hladinou, aby som dokázala prekonať svoje najťažšie chvíle. Som s Ním teraz prepojená oveľa viac.

 

Speváčka však svoje najťažšie chvíle premenila na svoju výhodu a chopila sa príležitosti. Jej najnovší singel Head Above Water obsadzuje prvé miesta rebríčkov a sprievodný videoklip, ktorý je na svete len pár dní, má už viac než 8 miliónov videní na Youtube.


Ak ste na túto pieseň posledné dni ešte nenarazili, počúvajte a kochajte sa teraz!

Zdroj: Youtube, Wikia, Genius, Billboard