Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Ani jeho piata misia nebude pre neho nemožná!

Napísal na 29. júla 2015

Legendárna filmová séria je späť. Skvelý Tom Cruise sa vracia už po piatykrát ako agent Ethan Hunt. Teraz sa postaví proti tým najväčším grázlom sveta.

Od prvej časti Mission: Impossible prešlo priam neuveriteľných 19 rokov. V každom ďalšom pokračovaní vrátane prvého dielu nebola núdza o poriadnu dávku akčných scén. Tie k tomuto filmu už neodmysliteľne patria. Rovnako ako samotný tím Ethana Hunta (Tom Cruise). Ako vždy, odkázaní iba sami na seba a bez pomoci ostatných sa vrhali na ďalšiu štandardne nesplniteľnú misiu. Nakoniec z nej však vyviazli živí, čo bolo dôkazom, že sú to tí správni ľudia na podobné nesplniteľné misie. Tom Cruise (Top Gun, Rain Man, Posledný samuraj, Vojna svetov, Jack Reacher) je známy tým, že väčšinu kaskadérskych scén si vyrába sám a inak to nebolo ani v najnovšom pokračovaní dnes už kultovej filmovej snímky s podtitulom Národ grázlov.   hqdefault

Keď sa štátnym úradníkom prestanú páčiť neortodoxné pracovné metódy tajnej vládnej služby IMF, rozpustia ju a jej šéfa Ethana Hunta začnú hnať k zodpovednosti. Vtedy sa o slovo prihlási mýtická organizácia Syndikát, ktorá má za svojich členov bývalých agentov. No a ich cieľom je pomocou riadených teroristických útokov zaviesť iný poriadok vo svete. Úloha pre tím agenta Ethana Hunta je jasná. Musí zastaviť týchto profesionálnych teroristov. Aj keď sa pohybuje v ilegalite, dá dokopy svoj skúsený tím (Simon Pegg, Ving Rhames a Jeremy Renner) na splnenie jeho ďalšej misie odsúdenej na neúspech. Po jeho boku sa objaví krásna britská agentka, ktorú stvárnila Rebecca Ferguson. Jej chybou však je, že zrejme pracuje pre tú druhú stranu.

mission-impossible-rogue-nation-trailer-review-319088     Či splní Tom Cruise svoju novú úlohu a úspešne zvládne zase jednu z jeho nesplniteľných misií sa dozvieme v piatom pokračovaní akčnej filmovej série Mission: Impossible – Národ grázlov. Do kín sa dostane už 30. júla 2015.

 

 

Trailer

zdroj: kinema.sk

 


Pokračovať v čítaní