Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Zdenka Predná v novom videoklipe krajšia ako kedykoľvek predtým!

Napísal na 24. júla 2013

Speváčka Zdenka Predná chystá návrat na hudobnú scénu.  Svoju premiéru mal včera videoklip k pilotnému singlu „Walk in My Shoes“ z pripravovaného albumu, ktorý sa bude volať Amulet. Na pilotnom singli z nového albumu hosťuje český spevák a herec – Vojtěch DykV poradí štvrtého albumu by sme sa mali dočkať už túto jeseň. 

Rodáčka z Banskej Štiavnice sa do povedomia verejnosti dostala vďaka prvej sérii šou Slovensko hľadá SuperStar. Dodnes patrí medzi najúspešnejších účastníkov a má na svojom konte dovedna tri štúdiové albumy. Medzi najväčšie hity speváčky patria skladby ako „Len ty smieš“, „Vietor“, „Keď to nejde“ či „Srdce z bubliny“. V posledných rokoch sme ju mohli počuť vďaka spoluprácam z rôznych projektov ako Smola a HruškyBoyBand či Moja Reč.

Videoklip k „Walk in My Shoes“ sa natáčal minulý mesiac v Prahe a režíroval ho Tomáš Kasal, autor videoklipu k piesni „Run Run Run“ od Celeste Buckingham.  Pesnička „Walk in My Shoes“ má byť jediná anglická skladba na novom albume, za ktorým stojí trojica producentov z bratislavského štúdia Littlebeat.

Viac o speváčke najdete na oficiálnej stránke zdenkapredna.sk alebo na facebooku.

Text: Dušan Marko // Foto: Katarína Bell


Pokračovať v čítaní