Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Zaynova úprimná spoveď v novej piesni

Napísal na 2. mája 2018

Potom ako sa Zayn na pár mesiacov odmlčal, vydal nový singel s názvom Let Me, ktorého text nenechá nikoho chladným.


Zayn Malik alebo ako ho všetci poznáme pod jeho umeleckým menom Zayn, vydal jeho najnovší singel s názvom Let Me, len pár dní dozadu, no táto novinka vystrelila na prvé priečky raketovou rýchlosťou. Pieseň Let Me je vydaná ako druhý singel zo Zaynovho pripravovaného, druhého štúdiového albumu, o ktorom Zayn povedal, že je už dokončený.

Fotografia z videoklipu Let Me

Keďže text piesne má jemný erotický podtón a Zayn spieva o tom, ako chce milovať dievča a byť s ním celý život, na internete sa hneď strhla debata o kom pieseň môže byť. Pieseň vyšla len pár týždňov potom, ako sa Zayn a anjelik z Victoria´s Secret, Gigi Hadid, rozišli, a preto si fanúšikovia po vypočutí tejto piesne urobili vlastné závery, že pieseň je o jeho bývalej priateľke. A veru, nemýlili sa.

Mladý spevák uskutočnil hovor s Ryanom Seacrestom pre jeho show s názvom On Air With Ryan Seacrest a priznal, že pieseň Let Me bola napísaná ešte počas obdobia, keď tvoril pár so známou modelkou. „Bol som zamilovaný a myslím si, že podľa textu piesne je to aj dosť evidentné. Chcel som byť zamilovaný do niekoho, s kým strávim celý svoj život, ale taktiež s niekym, kto strávi celý život so mnou. Veci sa menia a my sa musíme posunúť ďalej vo svojich životoch. Časy sa menia, ale keď som písal text piesne ( Let Me ), to bolo to, čo som si naozaj myslel,“ prezradil samotný spevák.

Zayn Malik a jeho ex-priateľka Gigi Hadid.

K piesni vyšiel rovno aj videoklip, v ktorom si Zayn struhol úlohu drsňáka a získal srdce sexi ženy. Videoklip za necelý týždeň videlo skoro 20 miliónov ľudí, čo si myslím, že svedčí o tom, že táto pieseň bude dosahovať vrcholy hudobných rebríčkov.

 Videoklip k piesni Let Me:

Zdroje: hellogiggles.com, Youtube