Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Zayn Malik končí v skupine One Direction

Napísal na 26. marca 2015

BBC Music AwardsČlen chlapčenskej skupiny One Direction po takmer 5 rokoch pôsobenia opúšťa svojich kolegov. Oznámili to dnes prostredníctvom Facebooku a taktiež sa vyjadrili, že skupina bude pokračovať s pôvodnými štyrmi spevákmi. Svoje svetové turné tak dokončia bez odchádzajúceho Zayna Malika.  

„Odchádzam, pretože chcem byť normálny 22 ročný chlapec, ktorý môže relaxovať a má súkromný čas mimo žiary reflektorov“, tvrdí Zayn Malik. Avšak pošepkáva sa, že jeho náhly odchod môže byť spôsobený i nedávnymi klebetami o jeho milostnom živote.

Dr6

Vyjadrenie ostatných členov skupiny Nialla Horana, Liama Payna, Louisa Tomlinsona a Harryho Stylesa prišlo hneď po šokujúcej novinke. Tvrdia, že jeho odchod je veľmi smutná správa, avšak plánujú dokončiť ich svetové turné a nahrať nový album vo štvorici. 

„Rád by som poďakoval Zaynovi za všetko čo urobil pre One Direction. Odkedy som prvýkrát stretol Zayna v roku 2010, videl som ho rásť do sebadôvery a je mi veľmi ľúto, že odchádza. Fanúšikovia môžu byť uistený, že skupina sa  teší na svoju budúcnosť,“ vyjadril sa smutne Simon Cowell, manažér kapely.

Autor: Michaela Gálfiová

Zdroj: Time.com, facebook.com


Pokračovať v čítaní