Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rita Ora vydala nový singel ruka v ruke s videoklipom, ktorý ťa nenechá chladným

Napísal na 28. septembra 2018

Dvadsaťsedem ročná rodáčka z Kosova vydala svoj singel s názvom Let You Love Me len pred pár dňami aj so sexi videoklipom a momentálne si na YouTube drží 18. priečku v kategórii trendy.


Fanúšikovia mladej speváčky sa konečne dočkali novej hudby. Rita Ora, narodená v Kosove, no momentálne žijúca v Londýne vydala nový singel s názvom Let You Love Me 21. septembra 2018. Singel vyšiel spoločne s videoklipom, v ktorom je mladá blondínka neuveriteľne sexi.

Rita Ora vo svojom novom klipe

Videoklip sa odohráva v neónovom nočnom klube v hlavnom meste Veľkej Británie. Rita Ora, oblečená v crop tope a roztrhaných rifliach zvodne tancuje a flirtuje s náhodným mužom, ktorý sa ocitol na rovnakej párty ako ona.

Nový klubový hit, ktorým sa Let You Love Me určite stane je súčasťou pripravovaného albumu s názvom Pheonix, ktorý uzrie svetlo sveta 23. novembra 2018. Album bude obsahovať piesne ako Girls, For You ft. Liam Payne alebo song Lonely Together, na ktorom speváčka spolupracovala s nebohým Aviciim.

Cover k novému albumu s názvom Pheonix

Samotná Rita prezradila pre DIRECTV: „Myslím si, že moji fanúšikovia môžu na mojom albume očakávať slzy, krv, sex, rock and roll a naplnenie z to, že sa to konečne deje.“  Na otázku prečo sa rozhodla vydať svoj dlho očakávaný album práve v novembri odpovedala, že je to pre ňu dôležitý mesiac, pretože práve v novembri bude oslavovať svoje 28. narodeniny.

Nový song čekuj tu:

Zdroj: officialcharts.com, Youtube