Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rapová legenda a jej comeback!

Napísal na 22. novembra 2015

 Americká raperka, speváčka, skladateľka a hudobná producentka, vlastným menom Melissa Arnette Elliot, známa ako Missy Elliott sa zaradila späť na hip hopovú scénu, kde určite mnohým poslucháčom chýbala. Jej nový singel WTF (where they are from) s Pharrellom Williamsom uzrel svetlo sveta 12.11. 2015.

  Videoklip k tomuto singlu sa nijak zvlášť nelíši od jej predchádzajúcich, aj keď sa objavuje znova na scéne, po dlhej 7 ročnej pauze. Zrežírovala ho spolu s Davom Meyersom a začína presne tam, kde je kolíska Hip Hopu, na ulici. Vyzerá to tak, že aj v 44 rokoch ju originálnosť neopustila. Hneď na začiatku nám ukazuje svoj šialený outfit  a.k.a  ,,Disco guľa“. Nemôže chýbať ani nespočetné množstvo ďalších kostýmov a tanečníkov, ako je u nej zvykom. Ona sama má v sebe tiež dosť tanečného pohybu. V tomto skoro 4 minútovom videoklipe si zatancovalo aj známe tanečné duo Les Twins. A ak si ešte nevidel  bábkového Pharrella spolu s bábkovou Missy hýbať sa z boka na bok a rapovať, tak WTF je presne to čo chceš vidieť.

 Missy svoju kariéru začala v dievčenskej R&B skupine Sista v roku 1990. O rok neskôr sa táto skupina stala členom hudobného zoskupenia Swing Mob, ktorej súčasťou bol aj jej kamarát z detstva Timbaland  (Timothyho Mosleye). Známi tiež ako spevák a producent. Svoju sólovú kariéru začala o 5 rokov neskôr svojim debutovým albumom Supa Dupa Fly. Nasledoval ďalší a ďalší, zastavila sa až v roku 2008  pri svojom 7 albume Block party. Názov tohto albumu vybrali jej zanietení fanúšikovia. Pochádza z neho hit  tanečného filmu Step up 2 s názvom Shake your pom pom, pri ktorom sa zatrasieš určite aj ty. Spolupracovala s veľkým množstvom umelcov ako Whitney Houston, nebohou Amy Winehouse, Ne-Yom či Michelle Williamsom.

Určite sme zvedaví na jej ďalšie spolupráce so súčasnou hudobnou scénou.

 Foto: www.thatgrapejuice.net