Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 75

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 76
Pozvánky na 28. októbra až 3. novembra » Rádio AETTER
Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky na 28. októbra až 3. novembra

Napísal na 28. októbra 2013

calendar1Vedomosti z rôznych oblastí už po štvrtýkrát preverí zábavný kvíz s názvom Mozgovňa. Prebiehať bude v pondelok 28. októbra od 19:00 hod v Art Klube. Súboj znalostí bude prebiehať v troch súťažných kolách, z ktorých sa každé skladá z desiatich otázok. Priebežné výsledky bude po každom okruhu vyhlasovať moderátor sprevádzajúci udalosťou. Kvízu sa môže zúčastniť osem družstiev s dvomi až štyrmi členmi. Tímy, ktoré majú chuť preveriť, čo vedia a čo nie, sa môžu prihlasovať na emailovej adrese artklub.mozgovna@gmail.com.


O tom, že v starožitníctve sa nenachádzajú iba staré veci, presvedčí v utorok 29. októbra vernisáž fotografií Petra Lančariča. Toto slávnostné otvorenie jeho prvej autorskej výstavy s názvom „Schody na rohu ulice“ bude prebiehať od 18:00 hod. v Trnavskom antikvariáte na ulici Andreja Žarnova. Mladý umelec tak prostredníctvom 16-tich obrázkov ponúkne intímny pohľad do svojho života. Všetky fotografie, ktoré budú celý mesiac visieť na stenách obchodu, sú fotené na čiernobiely film a autorovi s ich výberom pomáhala kurátorka výstavy Mgr. art Petra Cepková, ArtD.


V rovnaký deň, ale o 20:00 hod., sa v Art klube uskutoční koncert usporiadaný pre dobrú vec. Vystúpia na ňom skupina GALIBA zameraná na alternatívny punk, buranrollová kapela KÝBEL MAČIEK a trnavská pop-rocková skupina BOOM. Vstupné na túto akciu sú 2 € a jej celý výťažok darujú organizátori psiemu útulku. Okrem finančnej podpory môžete prispieť aj materiálne, a to tak, že so sebou prinesiete všetko, čo by sa mohlo v útulku hodiť (napr. konzervy, granuly, ryžu, cestoviny, piškótky, hračky, deky, dokonca aj staré noviny).


Blíži sa Halloween a spolu s ním sa roztrhlo vrece s rôznymi párty s touto tematikou. V utorok večer sa môžete ísť v nápaditých kostýmoch zabaviť do Europy, Monkey i Relaxu. Europa sľubuje najhrôzostrašnejší Halloween, súťaž o najlepšiu masku, akciové drinky, zábavu v podaní DJ Stanleyho, a to všetko s nádychom Transilvánie. Vstup : do 22 hod – 2€, po 22 hod – 3€. V Monkey do tanca zahrá DJ Dasex, bude možnosť nechať si pomalovať tvár od profesionálov a kostým vám ocenia drinkom možno aj pri horiacom bare. Relax ponúka opäť súťaž o najlepšiu masku a DJ-ov rovno dvoch – DJ Gettin a DJ Truhlo.


Ak ste fanúšikmi cestovania a radi objavujete svet, Art Klub je tým správnym miestom pre vás. V stredu večer, 30. októbra o ôsmej hodine, sa uskutoční Burundi (s Art Klubom na cestách) a zavíta sem Veronika Kňazovičová, ktorá nám porozpráva o živote na kraji rieky Tanganika a o projekte Knihomol na založenie knižnice v burundskom mestečku Buraniro. Veronika nás prevedie zážitkami, zlými či dobrými, z jej života plného dobrodružstva. Vstup free. Takže, ak v stredu večer nemáte čo robiť, oddýchnite si pri teplom čaji a ponorte sa do hĺbok života z iného pohľadu.


Halloween zavíta aj do Art Klubu v podobe tradičnej a obľúbenej Multižánrovej Alternatívnej Dance Party, ktorá je zmesou rôznych hudobných štýlov a žánrov od 50-tych rokov až po súčasnosť. Tešiť sa môžete napríklad na klasický rock, rock n roll, metal, punk, swing, synthpop, grunge, funk, hip hop, house, dubstep a iné. Tí, čo prídu v kostýmoch, budú odmenení v podobe nižšieho vstupného – 2€, normálne sa budú platiť 3€.


Séria strašidelných akcií skončí v sobotu 2. novembra 4. ročníkom Hallowenskeej party v Čajke. Tentokrát organizátori sľubujú, že bude ešte väčšia, lepšia a zábavnejšia ako pominulé roky. Oproti tým predchádzajúcim je pripravených niekoľko noviniek, ako napr. sprístupnenie horného poschodia nad Čajkou, 2 bary, ohne na prednej terase a ďalšie. Začiatok strašenia je naplánovaný na 20:00.


Pokračovať v čítaní

Další článok

Aktivitou k úspechuWarning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-content/themes/onair2/phpincludes/part-next-post.php on line 28
Náhľad
Predošlý článok

Lou Reed zomrelWarning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-content/themes/onair2/phpincludes/part-prev-post.php on line 28
Náhľad