Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pocisková debutový album predstaví na celoslovenskom turné!

Napísal na 18. septembra 2013

Čoraz úspešnejšia herečka a speváčka Nela Pocisková už v októbri vydá dlho očakávané debutové CD pod názvom WAR.  Po svojom najväčšom hite ,,So in Love“, ktorý sa dostal na čelo rebríčka hranosti v slovenských rádiách,  minulý týždeň Nela predstavila novinku „Mysterious Boy“, ku ktorej by už čoskoro mal byť predstavený aj videoklip. Nový album Pocisková podporí novembrovým turné Nela Live Tour 2013, s ktorým navštívi až 12 slovenských miest.

Speváčka roka 2011 podľa ankety OTO svojím fanúšikom sľubuje fantastickú, takmer dvojhodinovú šou, dokonalé spojenie spevu a tanca a jedinečné svetelné efekty. V spolupráci s rádiom Expres, ktoré je partnerom turné, sa naskytne fanúšikom príležitosť vystúpiť s Nelou na jednom pódiu. Stačí vedieť tancovať, natočiť svoju choreografiu na ukážku skladby „Mysterious Boy“ a nahrať ju najneskôr do 6. októbra na youtube. (viac info).

Na zozname koncertov nechýba ani Trnava. V miestnom Dome kultúry sa talentovaná Bratislavčanka publiku predvedie už 28. novembra. Lístky na turné sú v predaji len pár dní, no už teraz je väčšina koncertov (vrátane toho v Trnave) takmer vypredaná. Turné začína 3. novembra v Martine a končí 29. novembra v Bratislave. Lístky sú v predaji na ticketportal.sk .

Nele sa okrem hudby momentálne darí aj po hereckej stránke. Od januára hrá hlavnú postavu v seriáli TV Markíza – Búrlivé Víno, ktorý je dlhodobo najsledovanejším seriálom na Slovensku. Okrem toho Nela hviezdi v postave Júlie v muzikáli Rómeo a Júlia v divadle Nová Scéna.

Text: Dušan Marko


Pokračovať v čítaní