Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

1+1 a Fireworks sú hudobné novinky, ktoré odteraz obohacujú playlist Rádia Aetter

Napísal na 28. februára 2021

Speváčka Sia a DJ Purple Disco Machine vydali nové skvelé piesne, ktoré vám zaručene spestria deň. Odteraz si môžete tieto novinky vypočuť aj v Rádiu Aetter.

Sia – 1+1

Slávna popová speváčka Kate Isobelle Furler alebo všetkým známa ako Sia je austrálska speváčka, ktorá začala svoju spevácku kariéru v 90. rokoch. Začínala v kapele Crisp, ktorá sa neskôr rozpadla a Sia následne vydala svoj debutový album OnlySee.

Teraz prichádza s veľkým hitom 1+1, ku ktorému vydala aj krátky zostrih z natáčania jej nového filmu s názvom Music. Ukážku tejto piesne sme mohli počuť už na odovzdávaní cien MTV Music Awards 2020, kde ju zaspievala herečka Kate Hudson, ktorá hrá v spomínanom filme jednu z hlavných postáv.

12. februára sme sa však dočkali originálnej verzie od speváčky Sia. Tá dokáže v každej piesni predviesť mimoriadny výkon a prácu s hlasom, inak to nie je ani pri tejto piesni. Je energická a plná pozitívnej energie a aj práve preto sme ju zaradili medzi novinky Rádia Aetter.

Klip k tejto piesni je z filmu Music, ktorý režírovala samotná Sia, avšak čelí veľkej kritike a zlým hodnoteniam zo strany médií a fanúšikov. Film upriamuje pozornosť na témy autizmu a alkoholizmu.

Purple Disco Machine – Fireworks (Ft. Moss Kena & The Knocks)

Tino Piontek aka Purple Disco Machine je DJ, remixer a pruducent, ktorý začal svoju hudobnú púť v roku 2009. Odvtedy sa mu podarilo mnoho významných úspechov v jeho hudobnom živote. Doposiaľ najväčším hitom sa stala skladba My House, ktorý ho v roku 2013 raketovo vystrelil na popredné priečky hudobných rebríčkov.

Skladbu si môžete vypočuť aj z nášho éteru, pretože sme ju zaradili do playlistu ako tohtotýždňovú novinku. Tino v spolupráci s Moss Kena a the Knocks vydali pieseň Fireworks, ktorá rozhodne naladí na tanečnú vlnu každého poslucháča. My túto skladbu nedokážeme dostať z hlavy, a vy?


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár