Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Kolumbijsko-anglická kombinácia ťa bezpochyby roztancuje

Napísal na 5. mája 2018

Familiar, to je názov skladby, ktorá je na horúce letné dni ako stvorená. Za tento hit sú zodpovední Liam Payne a J Balvin. 


Familiar bola vydaná len koncom apríla, no veľa ľuďom už stihla poblázniť hlavu. Na spoluprácu Liam Payne & J Balvin fanúšikovia netrpezlivo čakali a teraz, keď je pieseň von, je z nej poriadny letný hit.

Liam Payne & J Balvin

J Balvin je kolubijský reggeaton spevák, ktorý sa v poslednej dobe dostáva do povedomia ľudí, vďaka jeho španielsky orientovaným hitom.

J Balvin

Pieseň Familiar je veľmi energická, má dobrý rytmus a je príjemné ako sa dynamický španielsky jazyk prelína s tým anglickým.

Ako si si mohol všimnúť, piesne, ktoré sú španielske alebo zmiešané s angličtinou, sú v dnešnej dobe veľmi trendy, a tak sa veľa umelcov necháva inšpirovať práve takýmito latinskými tónmi. Nie každému sa takýto letný hit podarí urobiť, no táto pieseň je veľmi chytľavá, takže ak aj nie si zástanca latina, prídeš si v piesni na svoje. Obidvaja speváci majú dobrú fanúšikovskú základňu, a preto si myslím, že už čoskoro budeme Familiar počúvať v rádiách a budú na prvých priečkach hitparád.

20. 4. 2018 navštívil Liam Payne BBC Radio 1 – The Radio 1 Breakfast Show with Nick Grimshaw , aby porozprával o svojej novej piesni

 

Lyric Video:

Zdroje: Youtube, Instagram, Google