Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Hudobné novinky, ktoré vás donútia zapnúť si rádio!

Napísal na 31. októbra 2013

Avicii – Hey Brother 

image002

Švédsky DJ Avicii vypustil do sveta svoj ďalší nádejný hit. Po úspešnom Wake me up tak prichádza do rádií novinka zvaná Hey Brother.

Po vydaní debutového albumu True sa DJ-ovi vynikajúco darí. Vyzerá to tak, že Aviciiho značne ovplyvnila western hudba, keďže aj jeho najnovšia vec sa nesie v znamení country- dance-popovom sounde. Na piesni spolupracoval s významným americkým bluegrassovým spevákom Danom Tyminskim, ktorý pre skladbu naspieval vokály. Singel Hey Brother po prvýkrát predstavil na Ultra Music Festivale, kde dav pochopiteľne jasal.

 

Eminem ft. Rihanna – The Monster

image003 (1)

Svet uzrela i najnovšia vec od Eminema. V jeho pripravovanom albume The Marshall Mathers LP 2 , ktorý by mal byť v predaji od 5. novembra, hosťujú mená ako Kendrick Lamar, Skylar Gray či Nate Ruess zo skupiny Fun.

Prvým hitom z ôsmeho štúdiového albumu je Berzerk a ten sa stal jedným z najsťahovanejších singlov počas prvého týždňa od vydania.  Po úspechu tak posiela do rádií pieseň The Monster. Na tej spolupracoval s kontroverznou speváčkou Rihannou. Fanúšikovia sa môžu tešiť na v poradí tretiu novinku tejto známej dvojice. Čerstvá skladba  je podľa ich slov pokračovaním piesne Love The Way You Lie , ktorá zožala veľký úspech v hudobnom biznise.

 Ellie Goulding – How Long Will I Love You

image001

Táto britská kráska je vo svete známa svojou stálou produktivitou, a preto sa radí medzi najlepšie speváčky 21. storočia. V rádiách teraz rezonuje jej skladba Burn, ktorou sa vyšplhala na prvé miesto v UK Single Chart. Pred časom vydala reedíciu albumu Halcyon Days, na ktorej nájdeme o osem noviniek viac. Medzi ne patrí aj jej najnovšia balada How Long Will I Love You. Pieseň je coververziou – pôvodne pochádza od britskej kapely The WaterBoys z roku 1990.

No nenaspievala ju len tak náhodou. Speváčku si vybrali filmoví producenti do svojho novopripravovaného filmu About Time. U nás sa film objaví začiatkom novembra pod názvom Lásky čas a užijete si ho o to viac, keď začujete Ellin hlas.

Text: Michaela Gálfiová

Zdroj:  www.youtube.com


Pokračovať v čítaní