Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Hudobné novinky, ktoré ovládnu i rádio Aetter

Napísal na 4. decembra 2014

Axwell & Ingrosso – Something New

Axwell-Sebastian-Ingrosso

Pamätáte si ešte na skupinu Swedish House Mafia a ich trefné hity ? Trojica DJ-ov sa minulý rok síce rozpadla, avšak dvaja pôvodní členovia ostali v kontakte. A tak vzniklo duo Axwell a Ingrosso, ktoré zažíva úspech aj v prestížnych kluboch na Ibize. Obaja DJi pracujú na albume, aby mohli čo najskôr potešiť svojich fanúšikov. Novinka zvaná Something New je príjemná tanečná skladba, na ktorú sme od chlapcov zvyknutí. Má našliapnuté stať sa hitom No.1, už len preto, lebo ju použili v reklame na známe slúchatká Beats.

 James Bay – Hold Back The River

JamesBayBritský spevák James Bay je absolútnou novinkou v našom rádiu. Jeho aktuálnym hitom, ktorý žne vo Veľkej Británií obrovský úspech,mieri i na Slovenko. Avšak už teraz mu kritici predpovedajú skvelú kariéru, pretože ako 23-ročný spevák je i extrémne talentovaný skladateľ. Dokonca bol nominovaný na cenu Critics Choice’ Award v rámci nadchádzajúceho ročníka Brit Awards a  patrí tiež medzi pätnástku nominovaných v ankete BBC Sound Of 2015, ktorej víťaz bude vyhlásený začiatkom januára budúceho roka. Jeho turné v Británii je vypredané a v januári a februári sa chystá na ďalšie turné po Európe a Austrálii.  Na debutový album sa môžete tešiť v marci budúceho roka.

U2 – Every Breaking Wave

720x405-_Z4Q8513 1_v9_alt

Známa írska skupina U2 predstavila v októbri nový album  Songs Of Innocence, z ktorého vypustili pilotný singel The Miracle. Po dvoch rokoch náročnej práce prichádza do éteru pomalší song s názvom Every Breaking Wave. Príjemnú novinku napísal frontman kapely Bono spolu s gitaristom The Edgem. Fanúšikovia si singel nevedia vynachváliť a tak sa stáva podľa nich najvydarenejším na albume.

Autor: Michaela Gálfiová


Pokračovať v čítaní