Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Hry o život vyvrcholia!

Napísal na 15. novembra 2015

   Fenomenálna séria sa zavŕši druhou časťou s podtitulom Drozdajka. Hlavná hrdinka Katniss Everdeenová si však bude musieť poradiť s oveľa náročnejším nepriateľom ako doteraz.

Počas štyroch rokov sme mali možnosť uvidieť celú ságu Hunger Games. Neobvyklé hry s ešte neobvyklejšími hry-o-zivot-drozdajkapravidlami. Na miestach bývalej Severnej Ameriky sa nachádza krajina Panem s hlavným mestom Kapitol a niekoľkými priľahlými krajmi. Kapitol usporadúva každý rok Hry o život (Hunger Games), ktorých sa zúčastňujú jeden chlapec a jedno dievča zo všetkých okolitých krajov. Mladá Katniss Everdeenová sa dobrovoľne ponúkla a v hre zastúpila mladšiu sestru. Musela sa spoľahnúť iba na svoje inštinkty, keďže proti nej stáli súperi, ktorí sa na tento súboj pripravovali celý život. V týchto hrách ide o prežitie a robia sa tie najťažšie rozhodnutia.

No teraz vstupuje táto veľkolepá séria do svojho finále. V poslednej kapitole už nejde len o prežitie. Bojovať sa bude o budúcnosť obyvateľov Panemu. Posledné zúčtovanie s prezidentom Snowom (Donald Sutherland) sa práve začína. Reprodrozd Katniss (Jennifer Lawrence) spolu so svojimi najbližšími priateľmi Galom (Liam Hemsworth), Finnickom (Sam Claflin) a Peetom (Josh Hutcherson) bude viesť rebelov v ich boji za slobodu. hunger_games

Jednotka z 13. kraja sa vydáva na misiu s cieľom zničiť prezidenta a ukončiť jeho tyraniu. Na Katniss čaká tentokrát oveľa nebezpečnejší nepriateľ, s akým sa doteraz stretla v aréne.

 

 

 

 

Hry o život: Drozdajka 2 prídu do našich kín 19. novembra.

zdroj: filmpro.sk, kinema.sk, csfd.cz


Pokračovať v čítaní

Další článok

Piatok trinásteho


Náhľad
Predošlý článok

Jamu ovládli zombíci


Náhľad