Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Bastille prichádzajú s novým videoklipom

Napísal na 1. mája 2013

Anglická alternatívno-rocková kapela Bastille (štylizovaná aj ako BΔSTILLE) prichádza s novým videoklipom. Ich piatym singlom z debutového albumu Bad Blood sa stala skladba s názvom Laura Palmer.

Ako singel sa táto pieseň objaví na pultoch predajní 3. júna a stane sa tak nasledovníkom úspešného hitu Pompeii, ktorý sa v UK Singles Chart dostal až na druhú priečku.
Ich debutový album vyšiel ešte len 4. marca, avšak kapela z neho stihla vydať už päť singlov. Do povedomia verejnosti sa dostala najmä vďaka svojmu tretiemu singlu Flaws, ktorý sa stal vôbec ich prvou skladbou, ktorá sa prepracovala až medzi Top 40 v UK Singles Chart.
Vyzerá to tak, že každý ich ďalší singel sa teší čoraz väčšej popularite. Napokon aj samotný album Bad Blood dobil anglické rebríčky. Bastille sa podarilo dokonca prekonať aj Justina Timberlakea.
Na to, ako sa bude dariť ich najnovšej skladbe Laura Palmer, si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Vy si však už teraz môžete pozrieť videoklip k tejto skladbe, ktorý Bastille zverejnili len prednedávnom.

Text: Lenka Molnárová
Video: www.youtube.com 


Pokračovať v čítaní

Predošlý článok

StudentREGATA 2013


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com