Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Ako to vidí Adam Ďurica?

Napísal na 7. decembra 2015

Slovenský spevák, Adam Ďurica, ktorý je aj skladateľom, textárom, hudobníkom či hudobným producentom  sa dostal do povedomia širokej verejnosti hlavne vďaka piesňam MandolínaNeľutujem. „Tak to vidím ja“ je názov piesne, ktorá pochádza z albumu Mandolína. K nej ukázal jednoduchý klip, avšak, so silným textom.

Celý klip natočil Jaroslav Valko alias Jaris, ktorý s Adamom spolupracoval aj na úspešných klipoch Neľutujem a Láska-Veda. Klip je s lyricsom a tak si slová môžeme spievať spolu s Adamom. Text vás ako inak opäť chytí a budete ho vedieť naspäť.

„Hovoríš mi nemám si čo obliecť
a ja ti na to veď vyzeráš dobre
Vyzeráš dobre keď si nahá
vtedy ma to k tebe najviac ťahá… “

V klipe mu nechýba ani gitara či jeho láska. Ak aj ty chceš vedieť o kom stále spieva, tie zamilované pesničky, nakukni do klipu.

A. Ďurica: „ Priatelia, toto je nové video na pesničku Tak to vidím ja! Veľmi som si želal, aby práve táto pesnička mala video, pretože je to moja srdcovka s krásnym textom o ženách a o mužoch, no proste o nás. “

V novembri sa skončil jeho Mandolína tour, ale na žiadosť fanúšikov, ktorí nestihli toto jesenné potešenie pre uši, bude pokračovať aj v blížiacom sa roku 2016. V mestách  Levice, Lučenec, Senica, Komárno a zavíta aj k susedom do Čiech, konkrétne do Prahy. Na apríl pripravil koncerty Mandolína špeciál v Košiciach a v Bratislave.