Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Prvý singel z nového albumu od AVICI-ho je tu!

Napísal na 3. októbra 2014

Švédsky DJ a producent Avicii posledné tri roky patrí nielen k najúspešnejším producentom tanečnej hudby, ale aj k tým najpracovitejším. V tomto roku sa síce trošku stiahol do úzadia, ale to hlavne preto, aby v pokoji mohol pracovať na novom albume. Na ten si ešte nejaký  čas počkáme, ale práve teraz prichádza prvý oficiálny singel z neho.

Z Aviciiho minuloročného debutového albumu True sa po svete predalo viac než 5 miliónov kópii, získal desiatky zlatých a platinových ocenení a hity ako Wake Me Up alebo Hey Brother sa nachádzali v rádiách na tých najvyšších priečkach. Na tieto úspechy sa teraz Avicii rozhodol nadviazať novinkou The Days. Tanečný singel s chytľavou melódiou opätovne nezaprie typický rukopis tohto nadaného Švéda a aj tentokrát prináša veľmi zaujímavé hudobné spojenie. O vokály v spomínanej pesničke sa totiž postaral sám veľký Robbie Williams.

Britská ikona ale nebude jediným hviezdnym hosťom nového albumu Aviciiho, ktorý dostal názov Stories a mal by svetlo sveta uzrieť v polovičke budúceho roka. Ďalšími potvrdenými interprétmi, ktorí sa s ním na albume spoja, by mali byť napríklad Chris Martin z Coldplay, Billie Joe Armstrong z Green Day, spevák Wyclef Jean, Jon Bon Jovi alebo Serj Tankian zo System Of A Down. Máme sa naozaj na čo tešiť!


Pokračovať v čítaní

Další článok

UCM v číslach


Náhľad
Predošlý článok


Náhľad