Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Sam Smith predstavil novinku Love Me More, venoval ju myšlienke sebalásky

Napísal na 6. mája 2022

Známy anglický spevák Sam Smith predstavil novinku Love Me More. Text piesne je o láske ku sebe samému.

Od spevákovho prvého predstavenia piesne na jeho instagramovom účte už ubehol nejaký čas. V príspevku je pomalá melódia skladby Love Me More a do toho Sam Smith naživo spieva o tom, ako sa každý deň snaží prestať sa nenávidieť. Ako to časom bolí menej, pretože sa asi učí, ako sa má milovať viac.

Prvotne to vyzeralo, že táto novinka s názvom Love Me More bude opäť pomalá zamilovaná balada venovaná inej osobe. Pri spevákovi sme si zvykli na úprimné vyznania, ktoré hovorili o láske, ktorá už skončila. V piesni Love Me More však už neprosí o lásku inej osoby. Teraz prosí o to, aby dokázal ľúbiť práve samého seba.

Sam Smith je známy už od roku 2014, kedy vyhral štyri ocenenia Grammy s debutovým albumom In the Lonely Hour. Zdroj: Biography/YouTube.

Sam Smith má zatiaľ tri úspešné albumy. Posledný z nich má aj sprievodný dokument na Netflixe. Môžete si prostredníctvom neho užiť koncert a umelcove myšlienky ku albumu Love Goes. Nájdete ho pod názvom Sam Smith: Love Goes – Live at Abbey Road Studios. Spevák zatiaľ nezverejnil žiadnu informáciu o tom, či nás poteší novým, štvrtým albumom.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár