Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rest, Strapo a Separ ti ukážu, ako sa točia kvalitné videoklipy

Napísal na 16. apríla 2018

V poslednom čase to na česko-slovenskej rapovej scéne vyzerá, akoby sa nám rotrhlo vrece s videoklipmi. Bratislavský MC Gleb vydal ďalší netradične natočený klip Audiokniha, Strapo nám „ponúkol“ Lístok, intro song zo svojho najnovšieho albumu POSCHOD13, ktorý už je v predpredaji a Ego s Rytmusom zase vydali klip k Egovej albumovej skladbe Ideme ďalej. Dnes vám prinášame novinku od Resta, Strapa a Separa – Ready.


Ty Nikdy, český hip-hopový label, len pred týždňom zverejnil videoklip Kolem stolu, kde okrem Paulieho Garanda zarapovali aj mená ako Separ a Nerieš (o hudbu sa postaral Paulieho dvorný producent Kenny Rough). Videoklip sa v krátkom časovom úseku vyšplhal na 6. priečku v trendoch na Youtube. To však neznamená, že si label teraz dá od tvorenia nových klipov pauzu, práve naopak…

Dnes vám prinášame novinku, ktorá vás svojimi úchvatnými zábermi, o ktoré sa postarala partia Real & Rare, prenesie do prostredia zasnežených alpských hôr. Ready, tak znie názov videoklipu, v ktorom sa objavujú raperi Rest (člen Ty Nikdy Records), Strapo a Separ. Restov očakávaný album Restart uzrie svetlo sveta už 20. apríla, následne sa jeho fanúšikovia môžu tešiť na krsty v Brne a Prahe.

Ako sa úchatné zábery vo videoklipe páčia vám? Dajte nám vedieť v komentároch:

Pokiaľ vás zaujíma kde a ako prebiehalo natáčanie, pozrite si nasledujúce video:

 

Zdroj: youtube


Pokračovať v čítaní